reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza co nowego slychac

rtyska-bardzo współczuje całej sytuacji.Dobrze że już wyjaśniona cała sprawa.Teraz to szkoda nerwów na takiego padalca.

A My byliśmy w środę u lekarza i oczy zrobiłam jak:szok::szok::szok:.Zaszokowana byłam a lekarz taką samą minę miała podczas USG.Wyszło że maluszek waży już 3kg.I przytył od poprzedniej wizyty 1,2kg.Lekarz powiedział że to dużo.Z tego wszystkiego zajrzał w poprzednie badanie USG i mówi że dużo przybrał na wadze.I zaczął mówić jak tak dalej pójdzie to CC murowane.I tu kolejny szok dla mnie.Ja jakoś nie pomyślałam nawet o cc.Na następnej wizycie pomierzy dzidziusia i zobaczymy jak to będzie.Kazał wypytać teściową jakie duże dzieci rodziła.Mój P urodził się 4,5kg przez cc.A reszta rodzeństwa podchodziła pod 4kg.Jak tak dalej będzie dzidziuś rósł to 4,5 będzie miał jak nic.No cóż muszę czekać do następnej wizyty.I przygotować się psychicznie na cc jakby co.
 
reklama
Olenka wez tez pod uwage bład pomiarowy, lekrz zaznacza recznie wszystko i wystaczy tylko pare milimetrow i juz jest wynik zly. Ja tak bardzo nie wierze w ta wage z USG bo wychodza rozne dziwadzctwa :)
Moja Amelka w ciągu równego tygodnia przytyłaby z 1995 g na 2670g wiec tez za duzo, ale tak jak mowie pare milimetrow i pomiar moze sie znacznie roznic :)
 
wow,olenka 3 kg -szok...
Mój na ostatnim usg (31tydz) ważył niecałe 1700g-niby waga prawidłowa jak na ten tydz ciąży ;) ale to są tylko pomiary,a w rzeczywistości może być inaczej i trzeba wziąć to pod uwagę ;)
 
witam! dawno mnie tu nie było. Od trzech tygodni jestem w szpitalu. Cały czas mam skurcze, czasmi silne, czasami lżejsze, czasami częste. Prawie cały czas pod kroplówką. Teraz jest trzecia próba przejscia na tabletki. Szyjkę mam bardzo skróconą tylko 1,4cm, nas zczeście jest zamknięta. To dopiero 33 tydzień, mam nadzieję, że jakoś uda mi się wytrzymać chociaż do 36, mogę nawet leżec w szpitalu. I mam takie obwy, że bez małej ze szpitala nie wyjdę.
 
Wiem że pomiary na badaniu nie dają pewności.Ale jak pomyśle o tym że synuś waży 3kg to normalnie niewierze.Julkę jak rodziłam miała niecałe 3kg.Lekarz na następnej wizycie powie co dalej będzie.

Taq-trzymaj się,wszystko będzie dobrze już nie wiele zostało do końca.
 
reklama
Pewnie, jak mówi Violet - Taq bądź dzielna i opanuj nerwy. Będziemy trzymać kciuki a wiesz mamy magiczną moc, jak na razie wszystkie w komplecie :)
Oleńka myślę też że błąd, niemożliwe że waży aż tak dużo. Zobaczysz na pomiarach. Ale pocieszę cię, jak Mała się nie odwróci to też czeka mnie CC
 
Do góry