reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza co nowego slychac

reklama
W temacie wielkości dzieciaczków, to ja się nie martwię bo powinno być w normie i 4 kg Michaś raczej nie przekroczy. Ja i moje siostry ważyłyśmy wszystkie koło 3,5, u mojego J podobnie. Ale mam ciocię, która urodziła 3 dzieci, te jej dzieci są sporo starsze ode mnie. I tak po kolei ważyły: dziewczynka 4100, i dwóch chłopców: 4600 i 5100!! Wszystkie siłami natury. Wszyscy ogólnie teraz są wysocy. Ale kuzyn który ważył 5100 podobno wcale nie wyglądał jak noworodek wśród innych dzieci. Obecnie ma 198cm wzrostu i ma masywną budowę:-)
 
Ixi to super że wiadomości po wizycie takie pozytywne.
Maluszek rośnie jak na drożdżach :)

Co do wagi to ja też sie nie przejmuję. Po połówkowym miałam stresa, że dzieci małe a tu w 31 tc jedno 1700 drugie 1600 co mnie miło zaskoczyło bo brzuch był mały, waga moja też niewiele na +.
 
No i my po wizycie dzisiaj :)

Malutka waży podobno 2600 czyli utyła jakoś 1 kg przez 5 tygodni. Lekarz mówił że do terminu to max 900 g przytyje, w głowie dokładam sobie błąd pomiaru 500 g i znowu rodzę 4 kg... Cóż, damy radę, w końcu to nie pierwszyzna ;-)

Ja mam jakies bakterie w moczu i leukocyty. Musze zrobić posiew. Szyjka nic sie nie szykuje do rodzenia, ani sie nie skraca ani nie rozwiera. Całe szczescie bo mężuś ciagle poza domem. Dopiero w połowie pazdziernika najwczesniej wolno mi rodzić ;-)

Schudłam przez 5 tyg poł kilograma.

No i od jutra mam L4 :)))))))) Bardzo się cieszę, bo już miałam dość pracowania.
 
Dziewczyny super że dzieciaczki rosną, a ile na serio beda miały przekonamy sie po porodzie bo z tymi pomiarami to własnie różnie bywa.

Ja juz nie moge się doczekać mojej wizyty i usg ale to dopiero za 3 tyg.
 
reklama
Do góry