reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza co nowego slychac

No i ja już po wizycie :D

Okazało się, że mały Oliś nie jest wcale taki mały.. ba, jest chyba jakimś gigantem:-)

Waży ok 2780g! :szok: Yyy nawet lekarz się zdziwił, bo to oznacza, że sporo przytył od czasu mojego pobytu w szpitalu..:tak: "Zmienił" mi się też termin porodu na 30.10:shocked2: ale różnica z tym terminem wg OM.. ponad 20 dni..

Oliś jest dalej Oliwierem... żadnego magicznego zniknięcia jajuszek nie było:zawstydzona/y: na szczęście! Bo chyba bym zwariowała..
Nadal ułożony główką w dół, więc pewnie już tak zostanie;-)


Z szyjką póki co ok, pessar trzyma.. nadżerka nie krwawi.. jest ok.
Skurcze były, ale jakieś minimalne- nawet nie czułam i bardzo słabe.. Ale jakby co to mam brać nospę i liczyć..:dry:
Do tego zwiększył mi dawkę fenoterolu do 3x dziennie po tym jak mu powiedziałam o tych bólach..

I to tyle:) następna wizyta 13.10 i wtedy już pozbywam się tego pessara.

No i udało mi się wynegocjować 80 zł za wizytę:zawstydzona/y: powiedziałam, że nie pracuje.. zaczynam studia.. tyle rzeczy do kupienia.. a tu wizyty prawie co tydzień i za każdym razem nie dam rady płacić 100 zł. To sie zlitował:shocked2: -20zł..
 
reklama
ixi Twoja mam chyba urodziła coś ponad 4 kg o ile sobie dobrze przypominam, u Ciebie pewnie też tak będzie, no cóż jak to mawiał mój dziadek: duże dziecko to zdrowe dziecko :)
 
Chrześnica mojego R. ważyła na ostatnim USG 4.600 a urodziła się 3.700; chrześnik koleżanki ważył na ostatnim USG 3.600 a urodził się... 4.900. Lekarze sami mówią że to nie jest waga- tylko pomiar odwodów itp co daje "niby" wagę. Przecież oni nie ważą faktycznie dzidziusia. Więc nie martw się IXI wcale nie oznacza to ciężkiego porodu- ani mała waga lekkiego.
 
Violet niecałe 1900g:dry: sie mu przytyło..

edytka
ale moja mama to już trzecie dziecko.. Ja ważyłam 2600g jak się urodziłam, drugi brat 3100g..

Kurczę.. nie chciałabym urodzić tak dużego dziecka.. heh.. zobaczymy ile przytyje do 13.

a ja tyle mam ładnych ubranek na 56:-p Żeby tylko w tym pochodził..


edit.

rtystka dzięki za pocieszenie.. mam nadzieje, że urodzi się z przeciętną wagą :)
 
Ostatnia edycja:
Ixi - to faktycznie masz duze dziecko bo ja w 34 tyg moja mała ważyła 1928 g Zaczynam sie troszke martwić bo jak widzę to narazie moje jest najmniejsze patrząc na wiek ciaży.

Edytka - mój Kamilek ważył 3650 g jak sie urodził i miał 58 cm także był duzym dzieckiem Położne mówiły że takie są niektóre dzieci które mają 1 miesiac. Przynajmniej nie bałam się go trzymać bo miał już troszke ciałka :)
 
reklama
Do góry