reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza co nowego slychac

dziewczyny wlasnie wrocilam z badań i jestem troche zaskoczona wynikiem glukozy. Za pierwszym razem miałam 91, po godzinie 90, a po dwóch 109.

Mojej koleżance glukoza wyszła, we wszystkich trzech pobraniach poziom cukru taki sam. Lekarka jej powiedziała, że badanie trzeba powtórzyć oraz, że prawdopodobnie jest to początek cukrzycy. Koleżanka nie jest w ciąży, robiła badania z innego powodu. Na razie nie powtórzyła, ale też mi się wydaje, ze nie ma co gdybać. Po prostu powinnaś to skonsultować z lekarzem na spokojnie i zobaczyć co dalej.
 
reklama
Podgrzybek ja chodzilam do technikum geologicznego:) Ale mi sie nie podobalo, no coż źle wybrany zawód:p ( Przepraszam ze tak nie w temacie)
Anarien a gdzie bedziesz rodzić?
Ania terraz sie nie denerwuj tylko poczekaj na konsultacje z lekarzem
 
Wychodzi, że ogólnie dzisiejsze wizyty na plus.
Izula - ja nie biorę tych leków co ty, a od kilku dni mam kołatania i drżenia, szczególnie jak się położę, nawet po przebudzeniu. Może to nerwy, ale jakie, niewiem spytam lekarza

Amerie - napewno wymiary będą ok

A tak swoją drogą, ciągle mamy jakeś przeboje, leki, leki, leki i szpital. Czy w dzisiejszych czasach ciąża musi być taka.....
 
nie wytrzymalam i zadzwonilam do mojej gin, powiedziala ze wszystko jest ok i ze to dobry wynik, ja mialam od razu 75 robione, a nie 50 wiec moze to ma z tym cos wspolnego. W kazdym razie kamyczek z serca, bo juz mnie anbar wystraszylas ;)
 
nie wytrzymalam i zadzwonilam do mojej gin, powiedziala ze wszystko jest ok i ze to dobry wynik, ja mialam od razu 75 robione, a nie 50 wiec moze to ma z tym cos wspolnego. W kazdym razie kamyczek z serca, bo juz mnie anbar wystraszylas ;)

Przepraszam. Nie chciałam Cię wystarszyć, ale w sumie się cieszę, że Cię zmobilizowałam do kontaktu z lekarką i że się uspokoiłaś :-)
 
No i Ja wróciłam parę minut temu z wizyty u lekarza.
A więc tak chłopiec to chłopiec i tak zostanie:-).
Wazy 1638g,wiadomo to i tak orientacyjnie.Lekarz mówi że powinien urodzić się ok.3500g.
Całe ciałko jest proporcjonalne.
A dziś miałam przed wizytą KTG przez 20 minut i będę miała co wizytę i tak do końca ciąży.
Szyjka w porządku 3,5cm,zamknięta.
Na następnej wizycie będę miała robiony wymaz z szyjki.I tak to wszystko jest dobrze.
 
reklama
Do góry