reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza co nowego slychac

Nie, na pewno nie jest za wcześnie.
Właśnie wróciłam z badań.
Najpierw było USG i malutka pokazała buźkę, ale niestety zasłaniała ją rączką.
Jest jednym z mniejszych dzieci, bo waży 1,5 kg, ale jest całkowicie zdrowa. Wszystko ogólnie z nią wporządku.
Za to ja niestety nie jestem w najlepszym stanie. Hemoglobina spadła na łeb na szyję. Szyjka na maxa skrócona, bo ma 0,5 cm, ale dostałam leki na podtrzymanie i powstrzymanie skracania. Wszystko przez stres.
Eh nie mogę się położyć, bo wiem, że mam strasznie dużo spraw do pozamykania przed urodzeniem Zuzi.
Boję się. Chcę spać. Tylko spać...
 
reklama
Ananrien jak na 30 tydzień to Zuzia nie jest za mała, 1,5 kg wydaje mi się że jest w porządku.
Z tą szyjką to rzeczywiście problem, powinnaś duuużo leżeć i wypoczywać, może ktoś załatwi za Ciebie kilka spraw?
 
Anarien najważniejsze że z Zuzią wszystko dobrze. Mi tez się wydaje że nie taka malutka a nawet jeśli lekarz mówi że mała to ważne że zdrowa.
Z szyjką to się faktyczne porobiło. Stres to jednak najgorsze co może być, spróbuj jednak troche poodpoczywać i tak jak pisze Amerie może ktos wyręczyłby Cię z niektórych załatwieniach?
Ja trzymam kciuki za tą szyjkę i żeby hemoglobina się polepszyła.
 
Anarien waga Zuzi jak najbardziej ok, moja w 27 - 1,1kg

Koniecznie położ się choć na kilka dni, bo ta szyjka to niefajna sprawa. Lepiej w domu niż szpital. Poproś kogoś o pomoc, napewno znajdą się chętni. Gdybym była bliżej to z wielką ochotą zgłaszam się ja :))))

A może nr gg, zawsze szybciej niż bb
 
Anarien - najważniejsze ze Zuzia zdrowa:*
Leż kochana, a sprawy niestety musze poczekac. Najwazniejsze jest teraz dziecko. Tak jak pisza dziewczynki popros kogos zeby Ci pozałatwiał sprawy, przyjaciolka, rodzenstwo??

A co do nr telefonu, to tez mysle ze za wczesnie na podawanie. Ale jak chcecie :)
 
a ja dziś o 14 mam usg ... już się nie mogę doczekać :) szczególnie chodzi mi o poznanie wagi maluszka, bo to że zdrowy to jestem pewna (szczególnie w nocy jak sobie urządza ring bokserki z mojego brzuszka) :)
 
Anarien Ty powinnaś się natychmiast położyć i odpoczywać!!Półcentymetrowa szyjka to nie żarty przecież za momanet może być rozwarcie i urodzisz. A ostatnią rzeczą jakiej byś chciała to wcześniak z 31 tygodnia. I tak się dziwię że lekarz Cię do szpitala nie położył. Wiem, że masz dużo stresów ale maleństwo jest najważniejsze!!! Ja mam szyjkę 2 cm i zalecenie leżenia non stop!!!I pamiętaj że najbardziej szkodzi chodzenie.
 
Ja juz po wizycie:) Wszytsko super, wyniki idealne:)
Dostalam skierowanie na mocz, krew, VDRL, Antygen Hbs a na USG niestety nie, dopiero na nastepnej wizycie czyli 25 wrzesnia:)
 
ja też po wizycie a właściwie po usg :) mały waży 1720 gram, więc w normie :) wszystkie parametry są w porządku :) ale chyba się nudził, bo ziewał :) ułożył się już główką, wody w normie :) jestem happy :)
 
reklama
Do góry