reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza, badania i zdrowie naszych Fasolek

reklama
ja też zostaję :] pewnie do lutego, bo objawów przepowiadających brak. zupełnie. stanu szyjki tu nie badają. tyle, że chodzę jak foczka... a malutka od zawsze główką w dół i miesiąc temu wg położnej nisko, bo 4/5. o!
 
Hej dziewczynki dziekuje Wam za kciuki :-)melduje sie po mojej wizytce, a moj facio wlasnie robi kolacje, bo spiaca jestem jak cholera i strajkuje dzisiaj.
Najpierw mi sie zapytala jak sie czuje, wiec jej wyjasnilam, ze dzis jeden z tych gorszych dni bo nie przespalam nocy, potem mnie zmierzyla zbadala tetno malucha, wszystko ok. Potem pogadalysmy o porodzie itp., bo tutaj robi sie ta liste oczekiwan, jest to podobno na wzorzec tego co robia w USA, by umozliwic jak najbardziej dogodny porod i by kobiety byly jak najbardziej zadowolone.
No wiec dowiedzialam sie tez, ze epidural nie pomoze na te usuniecie "kantu" na szyjce macicy, tzn. na piekielny bol z tym zwiazany.Pomoze tylko i wylacznie ten zastrzyk co mialam robiony. Chodzi o to,ze u mnie rozwarcie z9-10 nie chce sie zrobic i kosztuje mnie to ogromne cierpienie...ale widac wyjscia z tego nie ma i po raz 3 bede musiala przechodzic przez to:-(

Na koncu spytalam o ten masaz szyjki a ta, ze chyba mi nie zrobi, bo jak tak zle spalam to nie chce mi serwowac kolejnej takiej nocy, bo moga pojawic sie skurcze, ktore nic nie dadza, tylko nie bede mogla spac. no to ja na to, ze niech mnie chociaz zbada,jak to wyglada.
wiec szyjka 2 cm i rozwarcie na 1 cm...zadna jakas rewelacja. glowka wprawdzie bardzo nisko,ale to nic nie oznacza.

Jesli do dnia terminu nie urodze to mam sie umowic na wizyte na oddzial ginekologiczny i najpozniej wywolywanie w dniach 31.01-02.02.....jeszcze kupa czasu jakby co.

na koncu mi zrobila ten "niby masaz" ale trwalo to tak krotko, ze obawiam sie,ze za krotko by mialo cos pomoc.skurczy w kazdym razie niewiele wiecej niz bylo...bolec wogole nie bolalo.
to tyle, nie mam sily wam odpisac wybaczcie,moze jutro bedzie lepszy dzien
 
Dziewczyny, 3mam a Was wszystkie kciuki! Ja od wczoraj nieprzytomna chodzę z takimi skurczami, ze hej - byle tylko do jutra do 10-tej wytrzymać, bo wtedy m wraca do domu ze służby. Jak dotrwam to w niedzielę 19.01 mam kolejne ktg.
 
hej dziewczynki. Ja wczoraj wizytowałam. Na KTG zapisały się 3 skurcze na 100%. Lekarz pytał czy się stresuję wizytą a ja, że niee, że od jakiś 3 dni tak odczuwam te skurcze. Więc zaprosił mnie na "badanie dogłębne". szyjki jeszcze 0,5 cm a rozwarcie niecałe 2 cm. No to do domu i grzecznie czekać. Jak tylko wróciłam zaczęło mi się brunatne plamienie. po nocy dość sporo tego na wkładce... Jak myślicie - doktorek przy badaniu coś podrażnił??
 
elama: mnie jak ostatnio badała na fotelu to nie plamiłam, ale bolał cały dół jak cholera - myślę, że na tym etapie to już badanie porusza szyjkę i się rozwiera lub skraca po takim macanku :-D
kaha: trzymam kciuki, żebyś jeszcze w weekend córcię tuliła!

mnie dziś boli brzuchol jak na okres, o 15 mam wizytę to niech mi powie co tam na dole słychać :rofl2: ten ból brzucha to raczej w końcu na mnie zaczęły działać przytulanki z mężem chyba... bo dotychczas to nic nie działało.
 
reklama
Do góry