reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty u lekarza, badania i zdrowie naszych Fasolek

reklama
Fifka super zdjęcia, no i teraz juz gratuluje 100% synka

ja juz nie moge sie doczekac poniedzialku i jak tylko o tym pomyśle to jakis dziwny lęk czuje
 
Witam dziewczynki,
ja również chciałam się pochwalić po wizycie - dzidzia jest idealna jak na wiek ciąży i to jest DZIEWCZYNKA! Po dwóch cudownych synusiach to wspaniała informacja, ech... Córeczka... szczęście
Także Vinguś możesz mi dopisać płeć dziewczynka.
Pozdrawiam Was
 
Sylwinka gratuluje dziewczynki i witam w gronie mam płci pieknej:)))

Beda jaja jak sie jednak okaze ze u mnie siusiak wyskoczy, a jestem juz tak nastawiona na dziewczynke, ze dlugo by mi zajelo przestawienie sie... ja musze czekac az do 4.09!!!
 
tina to podobnie jak ja...nastawiona jestem na dziewuszka I będę chyba w szoku jak sie okaze ze chlopak....nbyle do wtorku:p
 
reklama
Fifka suuuper te zdjecia sliczny chlopczyk:-)po co Wam tam dziewczynka, fajnie jest jak 2 takiej samej plci, a trzecie sprobujecie dziewczynke;-) a moze te dzieci sie boja tego usg,co?ze sie tak chowaja? ja slyszalam od giny, ze dzieci to czuja,ale w jaki sposob to chyba sie nigdy nie dowiemy;-) buziaki dla calej Waszej trojeczki!

Jagusia rowniez gratuluje udanej wizyty:-)

ale nagryzmolilyscie dziewczyny, nie nadazam normalnie:-)
 
Do góry