reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u ginekologa, badania, zdjęcia u USG

Akuku - kurcze am nadzieje, ze Ci się wyciszy, żebyś się nie musiała stresować. Co za beznadzieja. W Polsce by Cię już pewnie ze szpitala nie wypuścili. Podobnie Anney.
 
reklama
Chyba wolalabym by mnie wywiezli tam gdzie w razie w beda mogli ratowac mala.. a tak to mam stres ogromny... bo m w pracy a ja w razie w musze najpierw dzieci gdzies zawiesc... ehh
 
Wląsna matka mi przed chwila napisala ze to moze panika z mojej strony ?
Wczoraj jej napidalam czy moze wcxesniej przyleciec to nie odpisala.. mama pilnuje bratanka bo oni pracuja.. to niech jedno urlop wezmie.. ehh ale nie.. boboni potrzebuja jej bardziej niz ja..
 
Kur** tentno znowu 180-190. Skurcze dosc czesto na poziomie 50% robia się bolesne na plecy i ciagnace w dół

Akuku brak słów! I jeszcze ten oddział
 
Beatka [emoji102] coś czuje ze jesteś następna!! Komentują jakoś tętno małej?

Akuku.... Olej to. Nie zmienisz mamy
 
Nic nie zmienie.. zostaje mi sie modlic zeby mala sie nie spieszyla...
Ah dobija mnie juz ta cala sytuacja..

Beatko trzymam kciuki!
 
reklama
Do góry