reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u ginekologa, badania, zdjęcia u USG

Lekarz byl i mowil by się nie martwić. Jezeli by się utrzymywalo na stalym poziomie takim wysokim to wtedy by się martwili. A tak jak ona ma 160 a takie skoki tylko chwilowe do 190 to żeby się nie przejmowac. A oni będą kontrolowac
 
reklama
Akuku, Anney dobrze mowi. Nie zmienisz wiec nie ma co sie przejmowac. Potrzebujesz wsparcia, ale na pewno dasz rade i wszystko bedzie dobrze. Denerwowaniem nic nie zdzialasz. Masz madrych synow i troskliwego meza, takze dacie rade.
I wcale nie panikujesz!!! To naturalne, ze ci zalezy na zdrowiu malej i twoim.

Beatka, czyli moze jednak dobrze, ze w szpitalu vie trzymaja.

Ciezka ta koncowka.

Cinamona, a jak krosty? Dostalas nadmanganian?
 
Akuku, wlasnie! Może juz za późno na sterydy. Nie znam sie.

Masz nospe? Bierz magnez, jak nie masz nospy wyślę ci jutro.
 
Ile mam brac nospy na dzien ? Mam jedno opakowanie. Magnez wzielam i minely skurcze wiec oby tak dalej. Teraz tak dwa tyg do bezpiecznego termjnu i bedzie ok.. jhz mi sie humor poprawil jak skurcze odpuscily uff.
 
Ja osobiście nospe byłm łykała jakby mnie skurcze brały . A magnez w dawce 2x2 co dzien.

Ale to moje zdanie.

Dziewczyny profilaktycznie miały chyba jakoś 3x1 tej nospy ale moge sie mylic...
 
Miałam ktg godzinę. Mały przez ten czas może 3 razy się poruszył ale śpioch z niego. Teraz zjadłam ostatni posiłek i zaczął się wiercic. Narazie jestem na obserwacji. Idę was poczytać bo cały dzień do tyłu. A i moja przyjaciółka dziś urodziła ta od dużego brzucha. Urodziła córeczkę taka niespodzianka bo nie chcieli wiedzieć wcześniej a mają już 2 synów a teraz corka Michalina waga 4kg i 59 cm jupi
 
reklama
Do góry