reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u ginekologa, badania, zdjęcia u USG

reklama
O kurde Anney to faktycznie szybka akcja u bratowej. No i pozazdrościć że psiocha cała [emoji6]
Śmiesznie z tym rosołem wyszło u Akuku [emoji4]
 
Jestem w domu..skurcze nadal sa..ale to nie porod podobno..jak ja mam odroznic porod w takim razie skoro skurcze regularne ?
Nje wiem.

A na skyrcze mam sobie wziąsc paracetamol o! ;) takze tego..
M zaraz jedzie do pracy bo przeciez nie moze siedziec w domu skoro ja tak moge i miesiac jeszcze "rodzic"
Ide zjesc rosol bo dzis jeszcze nic nie jadlam ..
 
Love nie wiem co ja mam myslec ? Boje sie ze przegapie te porodowe i w domu urodze ..co wywdy skoro to 35 tydz i jeszcze u nas oddzial dla wcześniaków zamkniety... bosko poprostu..
Ja im tu nie ufam.. bo kazdy porod mial jeszcze tewac i mialam wracac do domu... ehh
M zestresowany nie wie co ma robic.. a ja te nie wiemm...
 
Ja jeździłam do szpitala praktycznie codzienne żeby sprawdzali rozwarcie itd.. W końcu jednego dnia nie dałam się wyrzucić i na szczęście w szpitalu zaczęły mi wody odchodzić wiec juz mnie zostawili i dodatkowo jeszcze podali oksy i przebili resztę wód
 
reklama
Do góry