reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u ginekologa, badania, zdjęcia u USG

Ah Akuku. Nhs.....

Az
Nie wiem co powoedziec...
Jacy Oni as tu madrzy.....

Szkoda gadac!


Dalej nie wiesz czy Masz rozwarcie?
 
reklama
No właśnie Akuku. Masz rozważnie? A w jaki dzień położna przyjmuje? Może zadzwoń do niej jutro żeby tak ciągle do szpitala nie jeździć żeby chociaż sprawdziła czy rozwiewa się szyjka...

Kurcze ciężko jest co kół wiek zrobić...
 
Ja juz w Domu.


Ktg rysowalo skurcze co minute ale 20-30% Wiec nic ;)

Malej Raz spadlo tetno, ale pizza tym byla ok.
Normy wareobowe mam na górnej granicy normy, wiec powtórka za 2tyhidnie i póki co dostałam lżejsze leki.

Echo nie wykazało wady serca-uff!
Halter w poniedziałek i w razie jakichkolwiek zmian w czymkolwiek mam natychmiastowej wracać
Prosto na oddział.

Mała jest w miednicy 2/5 wiec mocno zagnieździła sie i przez brzuch prawie niewyczuwalna jej główka.
 
Akuku no to niezły cyrk! Wiadomo w końcu czy masz rozwarcie?? Też bym już nie wiedziała jak odróżnić poród od takiej sytuacji... Współczuję niepewności.
 
Ale walnelam posta a potem paluch mi polecial na wyloguj sie, grrrr.

Akuku, nie zazdroszcze chustawki. Ale moze lepiej, ze Ala jeszcze posiedzi w ciepelku? Jak u ciebie z terminem, wszystko dobrze policzone?

Anney, nie moga ci dac tego sprzetu do mierzenia juz na weekend? Moze decyzja bylaby szybciej co z porodem...

Beatka, dobrze, ze z dziadkami jest. Na pewno ze soba tesknice, ale w tej sytuacji to naprawde dobre rozwiazanie, kazda jest bezpieczna.

Paradoks jakis, jedni wywalaja ze szpitala a drudzy trzymaja bezczynnie...

U nas duze prawdopodobienstwo, ze bede rodzic sama... Mlodziez ma wakacje w przedszkolu 3-17.08, a moj termin jest 8-15.08, zaleznie od usg. Mama w tym czasie pracuje, wiec jak sie zacznie w dzien to do mnie nie przyjedzie. Tata ma 3h drogi, wiec sciagnij my go pewnie, ale pewnie zanim sie ogarnie to bedzie po zabawie. A nie wyobrazam sobie wszystkich miec na glowie przez te ostatnie dni, chybabym oszalala...

Anney, brawo bratowa. To chyba i tak dlugo jak na nia, co?
 
Pytalam o rozwarcie to powiedziala ze szyjka jest lekko otwarta ale nie skierowana do porodu.. i ze to ze mam rozwarcie jakies swiadczy o tym ze przeszlam juz porody a nie ze rodze hehe..

Pupui dzis mialam polozna..

Moja mala ma glowke free...

Wiecie co ja sie boje ze sie szybko rozwarcie zrobi urodze zanim przewioza mnie do innego szpitala.. a tu nie maja jak ew. Ratowac malej ehh.
 
Lunera tak termin dobry..
Ja chce zeby ona siedziala w brzuchu.. tylko nie chce tych skurczy.. teraz leze w wannie i skurcze nadal sa choc juz nie bola uff.
 
Love podejrzewam ze helikopterem By mnie transpprtowali bo chyba perth albo aberdeen a to jest jakieś 2 godz czy dłużej .. eh i to mnie wkurza... mowie im jakie byl wczesniejsze porody ze tez niby mialo jeszcze trwac a tu doopa...
W wannie skurcze co 4-5 minut ale nie bola prawie. I co ja mam myslec ?
 
reklama
Do góry