reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u ginekologa, badania, zdjęcia u USG

Dziekuje kochane, to co piszecie jest pocieszajace - nie wszystko stracone :-) Tylko juz bym ja chciala miec!!!!
Ancikowa, ja tez nie mam rozwarcia, a szyjke mam na 2,5cm wiec ja rodze we wrzesniu :-) (A u mnie 37 tc - rewelacja :-) Skoncze 19ego na wywolaniu :-) i przy dobrych wiatrach wyjde w swoje urodziny - supcio :-) )
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzis wizyta u połozona byłam, i niestety nie ma dobrych wiesci,
mocz sprawdzali i jest tam jakies infekcji, i wysłaja próbke do zbadania, jak będzie to wtedy dostanę telefon i antybiotyk brac bedzie.
No i brzuch mam zmniejszony, niz 3 tyg temu w 33 tyg - 34 cm, a dzis skonczony 36 tyg i 33 cm, i na USG trzeba bedzie isc, kiedy nie wiem, bede czekac od nich list...

Ale dziwne ze tak brzuch zmniejsza, bo od tygodnia pojawili miliony rozstepy, a wczesniej miałam tylko jeden, wiec dziwne jest to, i martwi mi to :-(
 
magdus ancikowa mi w ogole nie mowia o dl szyjki a rozwsrcie na palec ale to tylko dlatego ze druga ciaxa i nic nie znaczy, szyjke mam skrocona, mi tez powiedziala ze pewnie do terminu dociagne ale znajac zycie to moze sie zaczac w kazej chwili i to nie ma znaczenia bo tak jak u love moze sie skrocic i porozwierac ekspresowo jak tylko beda konkretne skurcze
 
Blerka!!!! I ty????
Cholera sama zostanę tu!

Aaaaaaa [emoji30][emoji30][emoji30][emoji30][emoji30][emoji30][emoji30][emoji30][emoji30][emoji30][emoji30][emoji30][emoji30]

Nie zostawiaj mnie tez w tyle!!


Będziesz niedługo rodzic [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]

Czyli masz rozwarcie, szyjka zgładzona do porodu, lepiej zapinaj torbę [emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]

Będziesz nastepna
 
Blerka, dupsko do góry bo szafa dopiero w poniedziałek!!!!

Ancikowa nic sie nie martw, bo ja to nie wiem nic i nie znam dnia ani godziny, nawet nic przewidziec nie moge... Jedynie co to pomacac i przemierzyć sobie brzuch...

Lakara - i właśnie apropo tych pomiarów. Jasne że lepiej sprawdzić, tylę, że ja nie do końca im tu ufam, bo ja jak mierze sobie sama to mi inaczej wychodzi, ale nie ważne. Co do nieczystych sików, może masz zwykłe UTI tu w UK bardzo popularne :eek:


Anney nic się nie martw ja na Ciebie poczekam, nawet Cie przodem w kolejce przepuszczę.
 
pupui Ty akurat czekasz na mnie ! nie waż się wcześniej rodzić jak 24.08 :)
anney umknęło mi chyba co w końcu z tym Twoim holterem, będziesz miała jakoś niedługo konsultację w szpitalu czy już teraz nic tylko czekanie ?
 
Blerka ulala, no to przysiady i po weekendzie bedzie z głowy ;)

Anney no dziękuję ci bardzo, cała reszta dziewczyn to że niby co? To,że niby nikt,że sama zostaniesz? Chyba pora sie obrazić hymmmm.... ;D
 
reklama
Lilija, nie strzelaj mi tu focha, ale ja miałam byc przed blerka! [emoji30][emoji30]
Co z twoimi
Wróżbami! [emoji15] ja z moim rozwarciem pewnie tak pokaże 5tygidni jeszcze!
Zeby moderator zamknął
Listę [emoji48][emoji48][emoji48]


PsiochA mnie boli, skurcze mam słabe, ale co
Chwile, do tego rozwarcie ponoć 3cm tak? I co? I pstrk! Wszyscy mnie wyprzedzają [emoji30][emoji30][emoji30] a moja psiochA ledwo żyje. Juz sie boje jej nawet dotykać. (Choc m ma sie tym zając haha) żylaki jak kartofle, hemoroidy jak piłeczki, nog nie mogę zbliżyć do siebie i wlasnie przed chwila urodziła moja koleżanka pierworódka z terminem na za 3tyhidnie.

Będę zaraz beczeć.
[emoji30][emoji30][emoji30][emoji30][emoji30][emoji30][emoji30][emoji30][emoji30][emoji30]

Klucha wyłaź! Juz!
Mama cię tak pięłknie, nakpięłkniej na świecie prosi [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
 
Do góry