reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gin, zdjęcia USG, mama w połogu.

reklama
hej dziewczynki :wink:a co myślicie i płci mojej dzidzi. Wklejam Wam zdjęcie z 12 tyg i 5 dni na którym widać ogonek po czym jak sądzę i mój gin sądzi wygląda to na chłopca a Wy jak myślicie?ostatecznie chłopiec czy jest jeszcze szansa na córeczkę?:-)
 

Załączniki

  • 5.jpg
    5.jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 107
eeee siusior ze hoho:-D
ale znów słyszałam że dziewczynki też mają ogonki na początku które później wchłaniają się i formuje się pochwa:tak: trzeba czekać na jajka bo z ogonkami to różnie bywa:-D
 
dla mnie to chłopak, ale jak jest tak jak mówi roksi to ja się wolę nie wypowiadać.

dziewczyny nie straszcie mnie że nasza Maja może okazać się chłopczykiem. A wogole to twój przypadek LuizoPatrycjo to mnie przeraża. Tyle tyg z przeświadczeniem że dziewczynka a tu klops.
U mnie niby 2 lekarzy na połówkowym powiedziało że dziewczynka, dr Pasieczny był pewien że dziewczynka i pokazywał mi na ekranie że napewno, bo jakoś nie przejawiałam jego entuzjazmu i nic tam nie widziałam ale kto to wie. Koniec tych czarnych myśli powiedzieli że dziewczynka i tak będzie :)
 
pszczółko mam lepszy przykład:-D moja sąsiadka ok 40 lat:tak: ciąża, syn 16 lat:tak: kobitka dziana więc jak tylko usłyszała że córka całą wyprawkę kupiła różową , pokój urządziła, w szafie wisiały różowe malusie sukieneczki a pokoik jak katalogowy:tak: wszystko jak z bajki:tak: a tu klops rodzi i wyskakuje chłopak:szok: biedna była w totalnym szoku:szok: z wyprawki skorzystała druga sąsiadka;-)
 
wiyam jeszcze nie byłam przy tym temaciku i dziś nadrabiałam zaległości-62strony czytania ale dzielna jestem.
ech ja juz połówkowe miałam-ale mała jak i w poprzednich dwu nie chciała pokazac kim jest migneła nam tylko raz -tak jak na poprzednich usg i nadal wyglada na dziewczynke ale dr. mówi ze to z dziewczynkami czasem są psikusy i z dziewzynki rodzi sie chłopiec podobno rozpoznany chłopiec jest pewniejszy!
jeszcze fotek nie wklejałam-nie mam skanera-ale w poniedzialek znów ide na badanie bo mam jakąś infekcje i brzych napiety i może mała będzie łaskawa pokazac co ma miedzy tymi nózętami!hihi
 
Moja kumpela rodziła Zosię - wszystkie usg wykazywały że dziewczyna, nawet przed porodem - a wyskoczył Franek:-D. Ale po roku dorobili i Zosię.

Druga kumpela miał mieć dziewczynkę wg. połówkowego - kupiła mnóstwo różowych ciuszków. Następne usg- okazało się że na 100% chłopak. Cała wyprawka została wydana - kupiona następna w samochody. I ... urodziła się Natalka:-D.

Na forum kwiecień 2008 na którym byłam z Iwo, była tylko 1 pomyłka- zamiast Sandry wyszedł Sebastian. Ale to się okazało jeszcze na usg w 9 miesiącu.

No u mnie Iwo prezentował klejnoty tak że nie było wątpliwości. Teraz Gabryś też wystawił jajka na pokaz.
 
Moj M dal dzis czadu. Jestem swierzo po wizycie no i wiecie dr powiedzial ze raczej babka bedzie ale tak tez tak wyszlo nie pewnie bo normalnie rozchyluila nogi na kilka sekund, moj kochany stwierdzil ze to co ze jeszcze nic nie widac (w sensie siusiak) bo moze ma "małego"- no po prostu padlam ze smiechu uwierzcie...:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D a w dodatku powiedzial to z taka powaga:-D:-D
 
dziewczynki proszę piszcie jeszcze:tak:co sądzicie o płci mojej dzidzi wg foty z usg, czy to chłopczyk czy może dziewczynka z tego też wyjść jeszcze?:-)
 
reklama
hej dziewczynki :wink:a co myślicie i płci mojej dzidzi. Wklejam Wam zdjęcie z 12 tyg i 5 dni na którym widać ogonek po czym jak sądzę i mój gin sądzi wygląda to na chłopca a Wy jak myślicie?ostatecznie chłopiec czy jest jeszcze szansa na córeczkę?:-)

Tak szczerze to to jest foto z 12 tyg a jak wiadomo każdy [płód ma na początku ogonek, który póżniej formuje sę w penisa lub w pochwę.....także ja bym się tym zdjęciem nie sugerowała.....


ja też byłam dziś u lekarza bo martwiłam się tym moim brzuchem bolącym, ale lekarz zbadał i wszystko jest ok, poprostu mam tylko leżeć i brać tabletki i czopki i tak na zmianę....szew trzyma i lekarz mowi ze po zabiegu tak bywa ze boli.......A z Igorkiem wszstko dobrze rośnie zdrwo....Bardzo się cieszę już się niemogę doczekać dnia w którym będę go tuliła.....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry