reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gin, zdjęcia USG, mama w połogu.

reklama
Witam!!!
A ja dzisiaj miałam usg połówkowe.Był ze mną M i córcia(się nie nie mogła napatrzeć i nadziwić,jak to możliwe,że taka istotka tak bryka u mamy w brzuszku:-D:-D:-D).
Dzidziuś jest zdrowy,wszystko ma na swoim miejscu,serduszko z komorami,mózg,móżdżek,nóżki,rączki,wszystko jest super:-):-):-).
Termin przesunął się parę dni,ale gin mówił,że i tak bardziej wiarygodny jest ten z 12 tygodnia ciąży.A zresztą zawsze mówią,że dwa tygodnie do przodu i do tyłu,od daty przewidywanej porodu,to już się jest w terminie:tak::tak::tak:
Jedyna wątpliwość,to płeć.Gin obstawił najpierw chłopca,potem doszedł do wniosku,że to pępowina,a nie siusiak:tak:, i w końcu mówi,że siusiaka nie widzi,więc obstawia dziewczynkę i w karcie zapisał dziewczynka ze znakiem zapytania,bo dzidzia i tak była odwrócona buźką do mojego kręgosłupa,znaczy tyłkiem się do nas wypięła;-).M się trochę zasmucił,mówi z kim On teraz będzie piłkę kopać,ale po chwili powiedział:"Moniś,w końcu staraliśmy się o dziecko,a nie o synka,czy córeczkę,to nieważne,ważne,że jest zdrowa".
Swięte słowa-pomyślałam:-D:-D:-D
 
U nas drugi lekarz potwierdził chłopaka, choć w 12tc radiolog mówił, że wygląda na dziewczynkę ale już w 17tc mój gin powiedział, że chyba chłopak i radiolog na połówkowym w 21tc już nie miała wątpliowści powiedziała, że chłopak.
Ale przyznam, że chyba nikt mi do karty nie wpisywał ???
Fakt nie sprawdzałam.
Ja i tak sporo ubrań po Krystianku mam unisex a różu nie cierpię, więc problemu nie ma ;-).
Ale ze względów praktycznych chłopak nam organizacyjnie lepiej pasuje. Nie trzeba będzie pokoju dla córy kombinować :-). "Męski" pokój mamy już urządzony :-).

I Krystian tak się cieszy z brata, powiedział nam, że on wiedział od początku, że będzie brat, bo przecież brata sobie u Mikołaja zamówił.
To byśmy mieli teraz nie lada klops jakby się lekarze pomylili jak mu to wytłumaczyć.
 
Aha i jeszcze jedno:gin powiedział,ze mam łożysko na przedniej ścianie,czy to normalne i czy to znaczy,że wszystko o.k,bo akurat o to zapomniałam spytać:zawstydzona/y::-(
 
Aha i jeszcze jedno:gin powiedział,ze mam łożysko na przedniej ścianie,czy to normalne i czy to znaczy,że wszystko o.k,bo akurat o to zapomniałam spytać:zawstydzona/y::-(

Monisia, nieważne czy łożysko znajduje się na ścianie przedniej czy tylnej. Ważne, żeby było wysoko. Moi chłopcy mają jedno na tylnej, a drugie na przedniej ścianie i oprócz tego, że lekarz kazał mi na siebie uważać bo moja ciąża jest ciążą podwyższonego ryzyka już z nazwy, to o łożyska się w ogóle nie martwi.
 
przy łożysku na przedniej ścianie trzeba uważać by się w brzuch nie uderzyć lub nie przewrócić a tak to wszystko ok;-)
 
Monisia, nieważne czy łożysko znajduje się na ścianie przedniej czy tylnej. Ważne, żeby było wysoko. Moi chłopcy mają jedno na tylnej, a drugie na przedniej ścianie i oprócz tego, że lekarz kazał mi na siebie uważać bo moja ciąża jest ciążą podwyższonego ryzyka już z nazwy, to o łożyska się w ogóle nie martwi.

ja też mam na przedniej i lekarz powiedział, że wszystko ok :-)

przy łożysku na przedniej ścianie trzeba uważać by się w brzuch nie uderzyć lub nie przewrócić a tak to wszystko ok;-)

Aha:tak:,no to super,dzięki wielkie,uspokoiłyście mnie:-):-):-)
 
reklama
Do góry