reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gin, zdjęcia USG, mama w połogu.

niunia sliczna fotka :-)
Guziczek - ja rodziłam tak i tak hahaha :-) tzn 12 h porod normalny zakonczony w koncu CC. Jesli nie masz wskazan - nie decydowałabym się na cc. Ja liczę że teraz uda mi się urodzić jednak naturalnie że lekarz chociaż pozwoli spróbować..
 
reklama
asienka_r
mam pytanie. stwierdzono u Ciebie łożysko na przedniej ścianie? ja jestem zupełnie zielona jeśli o to chodzi, łożyskiem zaczęłam się interesować dopiero teraz.
pozdrawiam

Szczerze powiedziawszy to nie wiem:-), gdyż nikt mi nic nie mówił na ten temat. Mówią, że wszystko jest ok. Gdzieś pisałyśmy o tym z dziewczynami i ja zaczęłam myśleć, że tak jest, bo dzidziusia intensywnie zaczęłam czuć późno, a to podobno oznaka właśnie łożyska na przedniej ściance i jego ułożenia w poprzek- wzdłuż. :-)
 
niunia super foto:tak: ja byłam na 4 d i moja córcia nie chciała się pokazać:no: zasłoniła się rączkami i było ją widać tak jakby z profilu:baffled: czy za dużo nie pooglądałam:no:
 
u mnie płeć pokazała, ale z twarzą było gorzej i z usg 4d też nic nie wyszło :), a myślałam że tylko nasze maleństwo takie jest.
mam pytanko. czy tą glukozę do badania to mogę sobie wcześniej do badania kupić, czy musi być ona przechowywana w jakiś specjalnych warunkach :)?
 
a ja w pierwszej ciąży dowiedziałam się że córcia tak w styczniu a w marcu rodziłam:-D jeszcze nie było widać tylko doktor stwierdził pleć z na podstawie brzuszka tan jakoś tam wszystko inaczej poukładane jak u chłopców;-)
teraz doktor powiedział że raczej dziewczynka ale już się ładnie pokazała:tak: jeszcze nie na 100% ale raczej obstawia córcie:tak: pewnie jak będzie starsza to znów powie z narządów w brzuszku :tak:

mój ginekolog mówi że chłopaki od razu jajka pokazują a dziewczynki są wstydliwe i długo się ukrywają:-D
 
mój ginekolog mówi że chłopaki od razu jajka pokazują a dziewczynki są wstydliwe i długo się ukrywają:-D
A hahahahahahahahahaha :-D:-D:-D

Chociaż wiesz, mojej koleżance, to cały czas mówili, że dziewczynka. Do ostatniego dnia dziewczynka. Cała wyprawkę kupiła dla dziewczynki. Po porodzie dzwoni do mnie "Mojej Oli urósł siusiak" :-):-):-)
 
mój ginekolog mówi że chłopaki od razu jajka pokazują a dziewczynki są wstydliwe i długo się ukrywają:-D

Moja dzdzia pokazała na samym początku tylko raz co ma między nogami lekarz stwierdził że dziewczynka nawet zapisał w karcie.
Później przez kilka tygodni chodziłam na usg miałam chyba z 5 i dziecko nie chciało się pokazać, też się śmiałam że napewno dziewczynka bo się wstydzi.I kupowałam na dziewczynkę.... A w 24 tyg wkońcu poszłam na usg trójwymiarowe i okazało się że chłopczyk.......
 
reklama
Moja dzdzia pokazała na samym początku tylko raz co ma między nogami lekarz stwierdził że dziewczynka nawet zapisał w karcie.
Później przez kilka tygodni chodziłam na usg miałam chyba z 5 i dziecko nie chciało się pokazać, też się śmiałam że napewno dziewczynka bo się wstydzi.I kupowałam na dziewczynkę.... A w 24 tyg wkońcu poszłam na usg trójwymiarowe i okazało się że chłopczyk.......
o kurcze:szok:
u mnie raczej dziewczynka wyszła z połówkowego:tak: mój gin nigdy nie chce mówić wcześniej bo to różnie może być jajeczka mogą nie zejść jeszcze lub siusiak zawinie się brzuszek albo po prostu ciężko stwierdzić jak dziecko ma 10cm;-) ok 20 tygodnia dzidzia ma chyba 20-25cm także wszystko większe i wyraźniejsze:tak:
chyba bym padła jakby doktor powiedział że u mnie jednak chłopak:szok: już tak nastawiłam się na drugą córkę;-) nawet myślę o przywiezieniu już wyprawki od babci:tak: listę zrobiłam co mam dokupić:tak: nawet już mam plan jak pokoik dziewczyną urządzić:-D przy córci w ogóle nie zwracałam uwagi na uniwersalność kolorystyczną:no: mam górę ubranek typowo babskich, krzesełko do karmienia różowe, pokój typowo dziewczęcy, jedyne wózek zielony;-)
 
Do góry