reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gin, zdjęcia USG, mama w połogu.

reklama
My wczoraj długi dzień mieliśmy. USG połówkowe. Z małym wszystko w porządku, 563 gramy, wszystko w normie, według USG znowu termin się przybliża o kilka dni, teraz to już 13 października. Chłopiec, więc kolejny rodzynek w tym babskim gronie :-)
Gratuluje synka :-)

Mała JULKA zdrowa ok 23cm 440gr serduszko pika 152/min
Kawał dziewczynki ;-);-)

jest SYNEK! :-D:tak::-D wczoraj na usg lekarz wyraźnie widział, że chłopak.
Gratuluję :-D

A ja w końcu mogę wkleić zdjęcia mojego niunia:-). Aż mnie duma rozpiera;-)
Uśmiechnięty:-) dzidź
Śliczna buźka :-)

poniżej zdjęcie naszego wielkoluda (p. doktór powiedziała, że zdecydowanie rośnie wielkolud i nie ma jak tego wytłumaczyć inaczej... ;) )
Piękna dziadzia ;-)

Wczoraj miałam połówkowe, z dzidzią wszystko ok. Płci nie znam, dzidzia się zbuntowła i zastawiła nóżką:-):-):-)
Śliczne maleństwo :-D
 
A mój dzidź miał focha. Nie pokazał się na usg... nici z 3D... Buzię zasłonił rączkami, a potem sie w ogóle na wszystkich wypiął i pupę sobie mogliśmy pooglądać hahahahaha. W ogóle dzidź spodobał sobie ułożenie pośladkowe, dlatego mnie tak intensywnie po pęcherzu kopie. Skończyło sie na doplerze i pomiarach. Nawet zdjęcia bez sensu było robić... Trochę szkoda. Nadal nie mam pewności co do płci. W każdym razie już drugi lekarz stwierdził, że wygląda na dziewczynkę.
 
asienka_r
mam pytanie. stwierdzono u Ciebie łożysko na przedniej ścianie? ja jestem zupełnie zielona jeśli o to chodzi, łożyskiem zaczęłam się interesować dopiero teraz.
pozdrawiam
 
A to jest moja Muszka :) w 16 tygodniu i 5 dniu :) wtedy pokazala ze ma pipulke :);-):-):-)
 

Załączniki

  • 4D.jpg
    4D.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 49
reklama
Piękne te wasze malenstwa:-):-) Ja dzis mam wizyte i bede debatowac z lekarzem na temat rodzaju porodu czy cc czy naturalny, na sama mysl sie denerwuje. Boje sie troszke ....
 
Do góry