reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gin, zdjęcia USG, mama w połogu.

Dziewczyny piszecie o usg połówkowym w 20tygodniu a mi ostatnio na wizycie lekarz powiedział że usg genetyczne mozna wykonywać miedzy 16-20tygodniem. Ide na nie prywatnie i przy zapisie pytano mnie w który tygodniu ciąży jestem i zapisano na 18tydzień. Myślicie że będzie równie dokładne jak to w 20tygodniu? Czy dowiem się juz jaką płeć ma dzidziuś?
 
reklama
Dziki dziewczyny uspokoiłyście mnie myślałam ze tylko ja nie mam tych wszystkich rzeczy na wizytach ...:zawstydzona/y: ale teraz lepiej się czuje i frustracja minęła:-)
 
czy to prawidłowo jak w 17 tygodniu(dokładnie pierwszy dzień, kiedy rozpoczął się nowy tydzień) dzidzia ma ok.11 cm?

Nasze maleństwo jak byłam dokładnie w 16 tc miało 11cm a może i troszke wiecej bo nożki trudno było zmierzyć:-D czyli od 12tc do 16 tc urosło 6cm a co będzie później:szok:
 
A my byliśmy wczoraj na usg i mamy synusia:)))))) Jestem bardzo szczęsliwa bo mamy już córeczkę:) Mały waży 450 g. i wszystko jest ok:) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny!
 
A my byliśmy wczoraj na usg i mamy synusia:)))))) Jestem bardzo szczęsliwa bo mamy już córeczkę:) Mały waży 450 g. i wszystko jest ok:) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny!
Wow, pół kilo!!!:-):-D Byku!!! No, ale Ty daleko z przodu jesteś.
GRATULACJE!!!!
 
tak! według usg termin wyszedł na 25 wrzesnia ale tak według om na 2 października. A jak robiłamusg w 13 tygodniu to lekarz powiedział że to napewno nie jest 13 tydzien tylko 12 . Ale widać że chłopak się wział do roboty i podrósł:)
 
Nasze maleństwo jak byłam dokładnie w 16 tc miało 11cm a może i troszke wiecej bo nożki trudno było zmierzyć:-D czyli od 12tc do 16 tc urosło 6cm a co będzie później:szok:
:-):-)

A my byliśmy wczoraj na usg i mamy synusia:)))))) Jestem bardzo szczęsliwa bo mamy już córeczkę:) Mały waży 450 g. i wszystko jest ok:) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny!
O to wielki chłopak już z niego:-D
 
reklama
Wow, pół kilo!!!:-):-D Byku!!! No, ale Ty daleko z przodu jesteś.
GRATULACJE!!!!

zoania - Gratuluje synka :-) Kurcze, ja tez sie dwa dni temu dowiedzialam ze to synek, jestesmy w tym samym tygodniu zdaje sie jak patrze na suwaczek, ale moje bejbe wazy tylko 350g :-D Termin z om mam na 3 pazdziernika, a z usg na 10 :angry: :no::baffled::szok: :dry:... Czyli dokladnie w dzien slubu mojej siostry! Mam nadzieje, ze albo przenosze, albo maluch pojawi sie predzej :blink:
 
Do góry