reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gin, zdjęcia USG, mama w połogu.

Asheara: To ja się zaczynam bać :szok:;-) Może mój mały to jakiś wielkolud będzie!!!:-D:-D:-D Ale tak poważnie to Lekarz powiedział że duże dziecko jest ,ale zobaczymy co dalej ,bo moja Oliwia cały czas była malutka,malutka a urodziła się 3450 g. czyli modelowe dziecko:tak:.Za to teraz nie chce jeść:angry::no:. Termin mamy prawie taki sam bo ja na 2 października ale wolałabym we wrześniu:-):-):-).Pozdrawiam
 
reklama
zoania gratuluję synka. podnosisz nam "statystykę synkową", bo jak narazie to wychodziło że większość dziwuszek się urodzi.

ja byłam wczoraj u swojego gina i jest w miarę ok. znów muszę brać nospę, dużo odpoczywać i zero seksu, ale cóż ważne by wszystko dobrze było. no i wczoraj pierwszy raz słuchaliśmy serduszka dzidzi. powiem wam ze na początku się przestraszyłam, bo jak przyłożył to coś do brzucha to nic tylko szum i zaraz pomyślalam, że cos nie tak. ale pokrecil trochę i było słychać piękne bicie.

teraz za tydzień ide na 4d a za 2 na normalne, może się dowiem kto tam w brzuszku mieszka :)
 
Co do dziewczynek to są super!! Wiem, bo mam:-):-):-),ale teraz będę miała już "wszystkie" dzieci w domu i też się bardzo cieszę:-D. Zastanawiam się nad no-spą bo ja nie mam żadnych problemów ze skurczami jak na razie, a ginekolog mi przepisał i mówi żeby brać:dry:. Na razie nie biorę, czy brać jak mówicie?:nerd:
 
Hejka. Ja jestem teraz w 19t4d ciazy. Wczoraj bylismy na Usg,maluszek wazy 314 gram i na 99% bedzie to chlopiec. To nasze pierwsze malenstwo,jestesmy TACY szczesliwi:-):-D:-):-D:-) Co do imion wg umowy wybiera maz i podal mi 3 typy: Damian, Filip i Aleksander. Dla mnie faworytem jest Filip;-)Pozdrawiam was mamusie,dbajcie o siebie!
 

Załączniki

  • 100_3079.jpg
    100_3079.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 49
18-maja - moje USG polowkowe, dowiedzialam sie ze nosze mala dziewczynke :D:D:D:D Mam wybrane 3 imiona , jeszcze sie nie moge zdecydowac - Maja, Emilia lub Amelia :)


13054000.jpg
 
Gratuluję maluszków :-).

Ja teraz w szpitalu miałam kolejne, ale mam tylko zapisane, że dzidzia mniej więcej zgadza się z wiekiem ciąży, jest w położeniu dowolnym i że się dużo rusza.
Nie dali mi zdjęć.
Mam nadzieję, że 01.06 na USG połówkowym dowiemy się na pewno kto mieszka w moim brzuszku.
 
reklama
Hejka. Ja jestem teraz w 19t4d ciazy. Wczoraj bylismy na Usg,maluszek wazy 314 gram i na 99% bedzie to chlopiec. To nasze pierwsze malenstwo,jestesmy TACY szczesliwi:-):-D:-):-D:-) Co do imion wg umowy wybiera maz i podal mi 3 typy: Damian, Filip i Aleksander. Dla mnie faworytem jest Filip;-)Pozdrawiam was mamusie,dbajcie o siebie!

Ja najbardziej lubię to na F... :-D sama chciałam Filipa, ale mąż ma strasznego kuzyna o tym imieniu i kategorycznie się nie zgodził... :-D gratuluję jąderek ;-);-);-)

18-maja - moje USG polowkowe, dowiedzialam sie ze nosze mala dziewczynke :D:D:D:D Mam wybrane 3 imiona , jeszcze sie nie moge zdecydowac - Maja, Emilia lub Amelia :)
Amelia to baaaardzo ładne imię :-D:-D:-D:tak::tak::tak::tak::tak:;-)
a jakie my jesteśmy fajne, to nawet nie wiesz! ;-);-);-);-);-):-D:-D
 
Do góry