reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gin, zdjęcia USG, mama w połogu.

dziewczyny czy któraś z Was wie gdzie można zrobić usg w gdańsku albo olsztynie. w elblągu raczej nie robię, bo już mnie tam w rejestracji wkurzają. nie dość ze cały czas przesuwa wizytę to jeszcze ciężko się z nią dogadać.

Co do imion to ja na początku chciałam dać na imię Oliwia, ale dużo się teraz tych Oliwii narobiło, więc druga propozycja to..... właśnie Amelia. :)
 
reklama
Po dzisiejszej wizycie wiem, że Alex jest odrobinę większy od Maxa, ale obaj są bardzo ruchliwi i mają wręcz książkowe wymiary. Różnica w wadze to "aż" 10 gram. Serduszka biją miarowo. Jedno miało 150 a drugie 148 bpmów. Moje przeczucia znowu okazały się słuszne. Jak chodziłam w ciąży z córcią, to wiedziałam, że będzie córa bez usg :-D Kolejna wizyta 15 czerwca i planuję już na nią zabrać ze sobą córę. Niech zobaczy braci :-). Mam nadzieję, że w końcu i tata będzie mógł obejrzeć synków, z których się cholernie cieszy i już planuje jakie pojazdy im kupi, jak tylko zaczną chodzić.
 
dziewczyny czy któraś z Was wie gdzie można zrobić usg w gdańsku albo olsztynie. w elblągu raczej nie robię, bo już mnie tam w rejestracji wkurzają. nie dość ze cały czas przesuwa wizytę to jeszcze ciężko się z nią dogadać.

Co do imion to ja na początku chciałam dać na imię Oliwia, ale dużo się teraz tych Oliwii narobiło, więc druga propozycja to..... właśnie Amelia. :)


Ja robiłam połowkowe z Zuzanną w Gdansku - na Grunwaldzkiej, na granicy Zaspy i Wrzeszcza u dr Dariusza Doeringa. Kosztowało wtedy chyba 200 pln z 3d, dopplerem i nagraniem na płyte. To było 3 lata temu
 
18-maja - moje USG polowkowe, dowiedzialam sie ze nosze mala dziewczynke :D:D:D:D Mam wybrane 3 imiona , jeszcze sie nie moge zdecydowac - Maja, Emilia lub Amelia :)
Gratuluje coreczki! Moje typy dla dziewczynki to rowniez Amelia oraz Blanka,bo Majka to Ja i jak najbardziej uwielbiam to imie;D
Jako ze bede miec synusia to debata nad imionami trwa ;)

Gratuluje Wam wszystkim pieknych pociech!!!
 
Ja też już po wizycie, dziecko znowu siedziało i niemogliśmy zajżeć między nogi aby potwierdzić płeć.
:unsure::unsure::unsure:
Ale najważniejsze że jest zdrowe warzy 400 gram.
Mam nadzieje ze moze z tym za tydzień 3d/4d mi si uda.

PszczółkaMaja a z czym masz problem? ja byłam w Mater Pro Vita i nie odniosłam takiego niemiłego wrażenia jak Ty.dzwoniłam do rejestracji wczoraj i od razu mnie zarejestrowała babka bez gadania tylko zapytała który tydz.
 
Nie wiem może ja mam tylko problem z tą kobietą w rejestracji. Dzwoniłam do niej 3 albo 4 razy. Za każdym pytała a tydz ciąży i mówiła, że jeszcze nie i żeby zadzwonić za 2 tyg. Ja uważam że mogła mi odrazu powiedzieć że zrobią mi badanie w 22-23 tyg ciąży, a nie ja dzwonie od 16 tyg i ciąglę słyszę że jeszcze nie teraz. Wczoraj też dzwoniłam, bo chciałam się zarejestrować, ale w tym tyg powiedziała, że lekarza nie ma. Chciałam się zarejestrować na następny tydzień to powiedziała, że mam zadzwonić w następnym tyg. Ciebie zarejestrowała mnie nie chciała. Nie wiem, gdybym chociaż była dla niej nie miła to mogła bym powiedzieć, że robi mi to złośliwie.

Dziękuję za info. Do Olsztyna raczej się nie wybiorę bo nie najlepsze opinie czytałam o tej Pani, więc zostaje Gdańsk.
 
witajcie Kobietki!!!

a ja niedziele przeleżałam w szpitalu, wczoraj wyszłam.
zaczeło sie w sobote w nocy-ból brzucha... nie pomagała
nos-pa:-( pojechałam w niedziele rano do szpitala i decyzja-na oddział Patologii Wczesnej Ciąży na obserwację. tam kroplówa, nos-pa i luteina. na szczeście szyjka się nie skracała ani nie otwierała.plamień też nie było, ale ten ból brzucha tak mnie przeraził... być może jestem panikarą, ale przynajmniej sprawdzili wszystko i na szczęście jest ok. w piątek na wizytę do mojego gina z wypisem ze szpitala no i połówkowe przesunęliśmy. I dobrze!!! Bo już się doczekać nie mogę.
Dobra zmiatam odpoczywać...

pozdrówki
 
reklama
Ja też już po wizycie, dziecko znowu siedziało i niemogliśmy zajżeć między nogi aby potwierdzić płeć.
:unsure::unsure::unsure:
Ale najważniejsze że jest zdrowe warzy 400 gram.
Mam nadzieje ze moze z tym za tydzień 3d/4d mi si uda.
Ale wstydzioch ;-);-)

Nie wiem może ja mam tylko problem z tą kobietą w rejestracji.
To rzeczywiście jakaś dziwna

być może jestem panikarą, ale przynajmniej sprawdzili wszystko i na szczęście jest ok. w piątek na wizytę do mojego gina z wypisem ze szpitala no i połówkowe przesunęliśmy. I dobrze!!! Bo już się doczekać nie mogę.
Dobrze, że już jesteś. Pewnie że lepiej sprawdzić :tak::tak:
 
Do góry