reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gin, zdjęcia USG, mama w połogu.

reklama
i Wy płaczecie.... mi połówkowe dała na 5go czerwca... na szczeście jest prywaciarz za tydzień 21go;-)

Wiecie co.. chyba Was wszystkie przebiję... mam połówkowe dopiero 18 czerwca... więc jeszcze się naczekam...

a dziś tylko słuchałam jak bije serducho Maleństwa :-D:-D:-D:-D mimo iż juz słyszałam 2 razy, to jednak to było daaaawno temu
 
Ja na badanie idę z moim Lubym. Pierwszy raz będzie mógł zobaczyć Fasolkę :-) Bardzo jestem ciekawa jego reakcji. Jak na razie, to cały czas gada z Fasolą, dotyka brzuszka. Ale same wiecie jak to jest zobaczyć to maleństwo na USG... Na pewno mężczyźni inaczej reagują niż my. My przecież mamy nasze kochanie 24h na dobę przy sobie.

A właśnie, wiecie co ostatnio przeczytałam. Badania wykazały, że w pewnej fazie snu oczy dziecka poruszają się szybko (to jest tak zwana faza REM - nam też się poruszają), co u dorosłych jest symptomem sennych marzeń. Obserwacja ta pozwoliła na postawienie tezy, że dzieci w brzuszku potrafią śnić :-D, reasumując doświadczenia zgromadzone w ciągu dnia. Ciekawe...
 
Izaa mój był ze mną ostatnio u gin-a. Przypomniało mi się jak lubię z nim chodzić. Teraz na połówkowe mam nadzieję, że też razem pójdziemy.

Mąż był nieźle przerażony, bo maleństwo to prawdziwy rozrabiak, nawet gin powiedział, że wyjątkowo ruchliwy człowieczek.

A my mamy już jedno wyjątkowo ruchliwe dziecko i mąż się przeraził, że następne też takie.
 
Mąż był nieźle przerażony, bo maleństwo to prawdziwy rozrabiak, nawet gin powiedział, że wyjątkowo ruchliwy człowieczek.

Możesz go uspokoić, czytałam, że dzieci bardzo częśto rozrabiają podczas USG. Poprostu tak reagują na to badanie. Co nie zmienia faktu, że może się urodzić mały rozrabiak.

Moja fasola tak szalała na USG w 12tc, że lekarz nie mógł przeprowadzić badania. Powiedział, że dawno czegoś takiego nie widział. hmm nie wiem, czy śmiać się czy płakać. Ja byłam strasznym niemowlakiem, nie chciałam spać, tylko ciągle wyłam. A nic mi nie było. Raz w nocy urządziłam takie wycie, że rodzice pojechali ze mna na pogotowie. Lekarka mnie zbadała i powiedziała, że wszystko ok. Jak wyszli ze mną z pogotowia, to byłam uśmiechnięta od ucha do ucha :-D:-D:-D Póżniej też dałam im popalić, lałam wszystkie dzieci, każde drzewo i płot było moje, wszystkie ubrania podarte, eh może moje maleństwo wcieli się w tatusia... a może lepiej nie :-p
 
Mój pierwszy synek nie dał się zmierzyć w 12tc i zdecydowanie aktywność w życiu płodowym przeszła na tę po tej stronie. Prawdziwy z niego diabełek.
 
Melduje się po wizycie:-)
Niestety niemam fotki ale wszystko u nas jest ok.
Okazuje się Jestem w 21 tygodniu (z o.m 20) więc dzidzia jest starsza o tydzień.ale nie ucieknę na wrześniówki ;-)
Dzidza niechciała pokazać co ma między nóżkami, ale za 2 tyg ide na POłówkowe więc może wtedy.
 
hej dziewczyny ja jestem w sobote umowiona na usg 3d :-):-) juz sie nie moge doczekac tylko naet nie wiem czego mam sie spodziewac bo jestem w 15 tc i jak robia takie usg przez brzuszek??
 
reklama
hej dziewczyny ja jestem w sobote umowiona na usg 3d :-):-) juz sie nie moge doczekac tylko naet nie wiem czego mam sie spodziewac bo jestem w 15 tc i jak robia takie usg przez brzuszek??
zobaczysz trójwymiarowy model swojego człowieczka :-D mi robił ginek przez brzuszek a potem jeszcze dopochwowo bo jest dokładniejsze:tak:
 
Do góry