reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gin, zdjęcia USG, mama w połogu.

no właśnie też czekam na ten raport cynicznej. Ciekawi mnie jaka ze mnie wróżbitka, w końcu wywróżyłam jej laseczkę w brzuszku :-)
 
reklama
Nam lekarz na USG w czwartek powiedział, że tym razem na 90% nasz Brzdąc wygląda na dziewczynkę... także przez ostatni miesiąc był Leonem i mój mąż już marzył, jak to będzie z nim w piłkę grał i śrubki kręcił, a teraz przestawiamy się na Łucję :-D:-D:-D
Śliczne imię:-):-)

to poczekamy razem, ja mam 30 maja... ech...
mam nadzieję że dzidzia okaże się dobroduszna i nie będzie się zasłaniać... ;-)
Może pokaże mamusi ;-);-)
 
Catedra ja na połówkowe jestem zapisana na 4 czerwca. Wczesniej terminy też były ale ja wolę poczekać tyd. dłużej. Słyszałam że połoówkowe najlepiej robić między 21 a 23 tc.:tak:
 
Ja mam wizytę 1 czerwca, a usg połowkowe 2 tygodnie później czyli w 22 tygodniu. 19 tydzien to trochę wcześnie, w sumie mało widać. Z Zuzią tak bylismy na połówkowym i lekarz troche narzekał, że za wcześnie.
 
Ja na połówkowe idę 01.06 będę wtedy w 20+5dni mam nadzieję, że to wystarczy, mi lekarz powiedział, żeby między 20 a 24tc zrobić. Prawdę mówiąc w poprzedniej ciąży połówkowe robiłam w 18tc i lekarz nie narzekał, wogóle coś się zmieniło bo wtedy mówili, że między 18tc a 22tc należy je zrobić a teraz się o 2 tygodnie przesunął ten termin ???

A potem od razu 10.06 mam wizytę u mojego gina i jestem bardzo ciekawa, czy zajrzy do dzidzi czy nie zrobi mi USG na wizycie.
 
Ja połówkowe mam 2.06, czyli będę w 20tyg+6 dni. Lekarz powiedział, że idealnie. Także Jagoda, u Ciebie też powinno być ok.
 
reklama
Do góry