reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gin, zdjęcia USG, mama w połogu.

ale ku zaskoczeniu na monitorze ukazał się między nóżkami pysiorek z jajeczkami, wiec to synuś zabiera mamusi urodę ;-). Mój mąż podczas badania jak zobaczył siusiaczka to aż uronił łezkę ze szczęścia.

Muszę się jeszcze pochwalić jedną wiadomością :-), moja siostra też była w ciąży i wczoraj o 7:50 urodziła przecudownego malutkiego synka waga 3300. J
Super:-):-)

Dziewczyny mam już zdjęcie co prawda ukaże ono intymną część ciała Franusia;-)
No piękny chłopak :-D:-D:-D:-D
 
reklama
Martita8- gratuluję SYNKA!!! pokazałaś nam niezbity dowód na potwierdzenie :-D:-D:-D

Nam lekarz na USG w czwartek powiedział, że tym razem na 90% nasz Brzdąc wygląda na dziewczynkę... także przez ostatni miesiąc był Leonem i mój mąż już marzył, jak to będzie z nim w piłkę grał i śrubki kręcił, a teraz przestawiamy się na Łucję :-D:-D:-D
 
Martikka gratuluje dziewczynki :) u nas miała być dziewuszka nawet kupiłam sukienusie żółtą i kurteczkę różową i różowe buciki :). Naszczęście koleżanka pod koniec czerwca będzie rodziła swoją córusie wiec może jej się przyda J
 
Dziewczyny jak ja wam zazdroszcze, tez juz bym bardzo chciala poznac plec! Niestety usg polowkowe mam dopiero 29 maja i to tez nie wiadomo czy dzidzius pokaze co tam ma.
 
Dziewczyny jak ja wam zazdroszcze, tez juz bym bardzo chciala poznac plec! Niestety usg polowkowe mam dopiero 29 maja i to tez nie wiadomo czy dzidzius pokaze co tam ma.
Też się bałam że moja dzidzia nie będzie chciała pokazać co tam ma ;-), ale może widziałaś zdjęcie jak bardzo Franuś chciał pokazać mamusi że nie jest dziewczynką:-)
 
Wygląda na to, że coraz większej ilości dziewczynek coś podorastało ;-).
 
Tak jest, chłopaczki!!! Atakować ten babiniec październikowy!!!;-):tak::-D
Ja się jutro na wizytę wybieram. Ciekawe, czy coś podglądniemy?:-)
 
Hej dziewczyny trochę mnie tu nie było bo ślub potem podroż poślubna..:-) a teraz byłam na wizycie i myślałam ze się dowiem co tam mieszka u mnie a tu nic doktor jeszcze nie był w stanie stwierdzić a u mnie to już 15 tc.Taka jestem zakrecona ze nawet zapomnialam o zdjeciu powiedziec bo moj doktor zapomina i kurcze ja tez zapomnilam i nie mam...:zawstydzona/y:Cholerka:zawstydzona/y:Teraz rozgladam sie za usg 3d/4d w Poznaniu ale nie mam pojecia jak gdzie moze dziewczyny z Poznania cos wiecie na ten temat??
 
Dziewczyny jak ja wam zazdroszcze, tez juz bym bardzo chciala poznac plec! Niestety usg polowkowe mam dopiero 29 maja i to tez nie wiadomo czy dzidzius pokaze co tam ma.


to poczekamy razem, ja mam 30 maja... ech...
mam nadzieję że dzidzia okaże się dobroduszna i nie będzie się zasłaniać... ;-)
 
reklama
Do góry