reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gin, zdjęcia USG, mama w połogu.

Kiedy masz wizytę?
w czwartek:tak:
poza tym teraz po tym wypalaniu coś ze mnie leci cały czas:baffled:
takie pomarańczowe:baffled:

tak sie zastanawiałam czy popuszczam siuśki czy to z pochwy:baffled:
ale ostatnio jak sie podcierałam to jakieś dwa kawałeczki śluzu gęstego mialam na papierze więc to raczej z pochwy:sorry2: dokładnie takie samo jak noworodek tygodniowy ma- takie żółte kawałeczki strawionego mleka:-D:-D

ciekawe co to:confused::confused::confused:
do czwartku musze poczekac zeby sie dowiedziec:dry::dry:
 
reklama
A ja też mam zonk, bo dwa dni temu myślałam, że dostałąm @, wieczorem wzięłam pigułkę (pierwszą), wczoraj już tylko plamienie miałam, a dziś nic... ale tabsy biore nadal i nie wiem czy dobrze robię:baffled:?
 
A ja też mam zonk, bo dwa dni temu myślałam, że dostałąm @, wieczorem wzięłam pigułkę (pierwszą), wczoraj już tylko plamienie miałam, a dziś nic... ale tabsy biore nadal i nie wiem czy dobrze robię:baffled:?
ja tez tak mialam, mi ginkak powiediala ze moze byc:tak:
po porodzie tak naprawde mozna zaczac kiedy sie chce- ponoć
 
w czwartek:tak:
poza tym teraz po tym wypalaniu coś ze mnie leci cały czas:baffled:
takie pomarańczowe:baffled:

tak sie zastanawiałam czy popuszczam siuśki czy to z pochwy:baffled:
ale ostatnio jak sie podcierałam to jakieś dwa kawałeczki śluzu gęstego mialam na papierze więc to raczej z pochwy:sorry2: dokładnie takie samo jak noworodek tygodniowy ma- takie żółte kawałeczki strawionego mleka:-D:-D

ciekawe co to:confused::confused::confused:
do czwartku musze poczekac zeby sie dowiedziec:dry::dry:
Meduska też tak miałam po wypalance tak jak by woda i nie za miło to pachniało na wkładce to jest po tej wypalance nie masz co się martwić
ja placilam za tą usluge aż 200zł zdzierają jak mogą:D
 
reklama
Do góry