reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gin, zdjęcia USG, mama w połogu.

Dzięki dziewczyny, bo mi ginka kazała czekac na pierwszą@... czyli jak skończę opakowanie to powinnam dostać @? Jaaa... taka stara jestem a takie pytanie zadaję;-):zawstydzona/y:ale nie wiem po prostu...

j dostawałam po 3 dniach jak brałam przed ciążą

Ja po pierwszej ciąży brałam Cerazette, teraz Azalię, Tabletki jak tabletki - trzeba pilnować godziny przyjmowania. Poza kompletnym brakiem libido nie zauważyłam żadnych innych niepokojących objawów.

oo znam to też po tabletkach zero chęci
 
reklama
ja w nocy skręcałam sie z bolu, w końcu dostałam @, najbardziej plecy:wściekła/y:, zawsze bolała mnie głowa i brzuch, pozmieniało sie po tym porodzie:szok:
ja tez nie czekalam na pierwsza @. Kupilam i zaczelam brac
 
Dziewczyny ale ten spadek libido po tabsach to przez cały czas ich brania się utrzymuje? kurna, bo mnie to chyba tez dopadło:baffled:i wcale mi się nie podoba:no:
 
elis ja właśnie m.in dlatego chcę wkładkę... ja miałam spadek do poziomu zero przez cały czas brania ..
 
Dziewczyny ale ten spadek libido po tabsach to przez cały czas ich brania się utrzymuje? kurna, bo mnie to chyba tez dopadło:baffled:i wcale mi się nie podoba:no:
ja tak miałam teraz po porodzie po 2 paczkach tabletek-przy rozpoczeciu 3 juz wszystko wrocilo do normy


poczekaj, a sie przekonasz- a jak nie przejdzie to niech Ci gin zmieni tabletki:tak:


ja bylam w xzwartek na kontroli-jeszcze sie nie moge kapa i pingac- kolejna wizyta za za 2 tyg- no i oczywiscie zapomniałam o cytologie zapytac:baffled::sorry2:
 
Dzięki dziewczyny, właśnie na ulotce jest napisane, że po 3 m-cach powinny wszystkie skutki uboczne ustąpić ( ja mam jeszcze codzienne od 8 dni plamienie:baffled:), więc zaczekam, ciekwae tylko czy małż zaczeka:-p;-)... teraz wiem, czemu po tabsach w ciążę ciężko zajść... po prostu pinagac się nie chce;-):-)
 
ela :-) ja po tabsach zaszłam w 5 cyklu w druga ciażę, ale to był pierwszy cykl starań, wcześniej uważaliśmy, zeby się organizm oczyścił.
 
Abeja właśnie przeczytałam swojego posta jeszcze raz i:zawstydzona/y:... he he he... napisałam cos innego niż miałam na myśli... chciałam napisac... że już wiem, czemu tabletki tak skutecznie przed ciążą chronią... bo sie pingac nie chce jak się je bierze;-):-p
A to czy po odstawieniu (jakby wynikało z mojego wcześniejszego posta) ciężko czy łatwo zajść w ciążę, to chyba sprawa indywidualna...
 
reklama
Do góry