reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gin, zdjęcia USG, mama w połogu.

ymmmmmm...

no to sobie trochę jeszcze poczekam, a jak @ nie przyjdzie to za jakieś 3tygodnie teścik :tak: (mam nadzieję, że nie przyjdzie)

Ja też trzymam kciuki:-)
Ja planowałam na jesień zachodzić w kolejną ciążę, ale coraz bardziej myślę, żeby to przyspieszyć.


:szok::-D:-D:-D

no to czekamy:-) mam nadzieję, że Wam się uda:-D

ja w poniedziałek mam gina.. nowa babka... zobaczymy co się będzie działo i co on powie o mojej szyjce:-(
 
reklama
HEHEHE trzymam kciuki za staraczki :-D;-)fajnie że tak szybko się decydujecie bo będzie mała różnica wieku:-D
Ja jednak nie będę się starać bo finanse na to nie pozwalają, ale może jak skończę studia i będę pracować to może wtedy pomyślimy...
 
Naprawdę podziwiam Dziewczyny,które tak szybko chcą mieć kolejną Pociechę :tak::tak::tak:.
Ja muszę przyznać,że po pierwszym porodzie,przez dwa,trzy lata wcale nie myślałam o następnym,mało tego,byłam pewna,że Młoda zostanie jedynaczką :tak::tak::tak:.
Na szczęście,życie skorygowało moje poglądy i teraz mamy dwie cudne Córcie,których nie zamieniłabym na nic innego :-):-):-)
Kiedyś też mówiłam,że mnie nie stać na drugie Dziecko,ale to nie jest tak do końca...po prostu do wszystkiego trzeba dojrzeć,jedni potrzebują na to więcej,a inni mniej czasu...:tak::tak::tak:
 
CAtedra musisz być dobrej myśli :tak::tak::tak:WSZYSTKO BĘDZIE OK!!!:-)

Sylvietta trzymam kciuki aby@ nie przyszła.:-)

Skoro 2 lata od cesarki do cesarki to będe się starać od lutego 2011, matko ile czasu.:-D:-D:-D
 
Catedra będzie dobrze:tak: trzymam kciuki:tak:

dziewczyny podziwiam że myślicie tak szybko o kolejnej ciązy:szok: ja nawet nie chciałam myśleć o kolejnym:no: aż pewnego dnia usiadłam do kompa i wpisuję w kalkulator ostatnią @ i zdałam sobie sprawę że na wymarzoną różnicę 2 lat zostały 3 cykle:szok: więc zadziałaliśmy;-)
 
Monisia zgadzam się z tobą :tak:

ja tak samo jak ty po pierwszej ciąży nie chciałam słyszeć o dziecku i gdyby nie to że wpadłam raczej Natalia by nie miała rodzeństwa :tak:
może dla tego że ja się boje porodów :-) niby mówią że kobiety szybko zapominają o bólu ale ja przez te 4lata bardzo pamiętałam poród Natali jak zaszłam wciąże zMarcelem to wydawało mi sie jak bym rok temu rodziła Natalie :-D
Podziwiam wasz kobitki te co już myślą o następnym dziecku:tak:
 
Catedra kciuki zaciśnięte.

powiem wam że gdyby moja niezaciekawa syt materialna to też już chciałabym drugiego bobasxka.
 
Ja na razie nie chcę drugiego...:no::no: Poród do ciężkich nie należał, bardzo bolało mnie w sumie tylko 3 godziny, więc... Ale sama ciąża była dla mnie ciężka z tą bolącą nerką i nie wyobrażam sobie opieki nad Anią w takim stanie...
 
reklama
Powodzonka w takim razie wszystkim pragnącym kolejnego Dzidzia :tak::tak::tak:ja jeszcze nie myślę o drugim, teraz muszę się nacieszyć w pełni moją Kluską i potem zobaczymy. Tak jak niektóre z Was nas blokują finanse - sam kredyt mieszkaniowy prawie 2tys miesięcznie :no: pewnie gdyby nie to,że lata lecą to i na Olgę byśmy się też nie zdecydowali prędko. Ale dajemy radę :-) pewnie przy dwójce też jakoś byśmy dali ale jeszcze poczekamy.

Catedra trzyzmaj się !!! Musi być dobrze :tak::tak::tak:

]
 
Do góry