reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u gin, zdjęcia USG, mama w połogu.

Tak jak pisałam na ogólnym dziś byłam u ginekolog i mierzyła mi ciśnienie i tętno małej i znów do szpitala, wiem że to dla dobra małej ale nienawidze leżenia w szpitalu:crazy::crazy::crazy: Może chociaż mi zrobią usg to się czegoś o Julce dowiem, na pewno jest długa skoro głowe ma niziutko a nogi pod żebra mi podkłada:shocked2::-D

Elisabeth też bym była za mniejszym haha

Karolinusia małej jest za dobrze u Ciebie

Kinguś ja też czekam na wyniki z paciorka
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tak jak pisałam na ogólnym dziś byłam u ginekolog i mierzyła mi ciśnienie i tętno małej i znów do szpitala, wiem że to dla dobra małej ale nienawidze leżenia w szpitalu:crazy::crazy::crazy: Może chociaż mi zrobią usg to się czegoś o Julce dowiem, na pewno jest długa skoro głowe ma niziutko a nogi pod żebra mi podkłada:shocked2::-D
Trzymaj się i niech Cię wypuszczą szybko.
A wiedzą skąd u Ciebie takie ciśnienie i tętno??
 
Poprzednio to stresik mi M zafundował i w szpitalu już było ok., a teraz to nie wiem czemu mi wzrosło:sorry:
Przynajmniej bedziesz pod dobra opieka,mam nadzieje ze poczujesz sie lepiej.
Tak na marginesie,jesli chodzi o BB mam tylko Twoj nr telefonu (jakos tak wpadl mi w oko;-)) czy "w razie czego" bede mogla napisac co sie ze mna dzieje?;-)
Kingus jestes takim dobrym duszkiem BB,ktory kazdemu odpowie i pocieszy:tak::yes:
Moja wizyta juz za poltorej godzinki..
 
A ja dzisiaj odebrałam wyniki posiewu i mam coś takiego
39 (nie wiem czy to jest ilośc czy jakieś oznaczenie) Escherichia coli k.63

to jest ta bakteria e-coli jak się domyślam. Boozquowa, jeśli dobrze pamiętam to ty się z tym męczysz? I co Ci powiedział lekarz? Bo ja dzwoniłam do swojego i on pow. że to nie jest niebezpieczne, za tydzień mam wizytę to przepisze mi antybiotyk a jak zdążę do tego czasu urodzić to nic nie szkodzi:eek::eek::eek:

138 enterococcus spp. k 67- lekarz pytał czy ten enterococcus to faecalis a jak mu powiedziałm że spp to też powiedział, że nie ma problemu.

452 staph. epidermidis, msb k 133

więc wśród tych bakterii nie ma paciorkowca, tak stwierdził lekarz, jak czytałam to ten enterococcus faecalis to jakiś paciorkowiec a o tym spp nic nie ma więc chyba to nic groźnego

może któraś z was potrafi rozszyfrować te wyniki? albo miała takie bakterie? najbardziej mnie martwi ta e-coli.

ale lekarz powiedział, że nie ma sensu przyspieszać wizytę, jak pójdę za tydzień to przepisze mi antybiotyk a jak wcześniej urodzę to to nie jest niebezpieczne dla dziecka:eek::eek:
 
No, jestem po wizycie u gin... Moje wyniki z moczu ją bardzo zmartwiły... Na tyle, by mi skierowanie do szpitala dać... idę więc... od dzisiaj. Troszkę mnie zatem nie będzie.

Trzymaj sie dzielnie Cyniczna!

Asheara u mnie w szpitalu to chyba dopiero po 10 dniach po terminie przyjmuja na oddział:szok:

Moja ginka na połówkowym usg mówiła, że dzidziuś będzie większy niż pierwszy (3200g) a teraz mi mówi, że raczej 3500 nie przekroczy i że niby to taki "urok", że jedne kobitki rodzą duże dzieci a inne mniejsze... ja tam wolę, zeby było małe:tak:

No, u mnie po tygodniu na oddzial juz przyjmuja, a u innych jeszcze lepiej ,tak jak np u . Pauli - po 2 tyg :cool:

3200 kurcze... 3200 to moj mial 2 tygodnie temu :shocked2: Mam nadzieje, ze duzo juz nie przybral bo tez bym wolala raczej male dziecie :-p

Tak jak pisałam na ogólnym dziś byłam u ginekolog i mierzyła mi ciśnienie i tętno małej i znów do szpitala, wiem że to dla dobra małej ale nienawidze leżenia w szpitalu:crazy::crazy::crazy: Może chociaż mi zrobią usg to się czegoś o Julce dowiem, na pewno jest długa skoro głowe ma niziutko a nogi pod żebra mi podkłada:shocked2::-D

Dentico, Ty tez sie trzymaj dzielnie, oby Cie szybko wypuscili :tak:
 
Przynajmniej bedziesz pod dobra opieka,mam nadzieje ze poczujesz sie lepiej.
Tak na marginesie,jesli chodzi o BB mam tylko Twoj nr telefonu (jakos tak wpadl mi w oko;-)) czy "w razie czego" bede mogla napisac co sie ze mna dzieje?;-)
Kingus jestes takim dobrym duszkiem BB,ktory kazdemu odpowie i pocieszy:tak::yes:
Moja wizyta juz za poltorej godzinki..

Oczywiście dzwoń bez problemu:tak:
 
Hej dziewczyny:-D

Cyniczna trzymaj się w tym szpitalu dzielnie:tak:
Dentico bidulka znowu z tym ciśnieniem...Oby szybko cię wypuścili a może wyjdziesz już z Julką kto wie...:tak::tak::-D

Ja dziś coś czuję się jak bym wczoraj nieźle zabalowała a tak na prawdę całymi dniami jestem w domku siedzę albo leżę i nic w zasadzie nie robię... ewentualnie obiad ale to tylko sobie bo mama je w pracy i M też:sorry:
Ale cichutko dziś na forum...
 
reklama
No, jestem po wizycie u gin... Moje wyniki z moczu ją bardzo zmartwiły... Na tyle, by mi skierowanie do szpitala dać... idę więc... od dzisiaj. Troszkę mnie zatem nie będzie.

uuu... dużo zdrówka... :*

Kinguś to kamień z głowy z tym paciorkiem
z głowy??? :-D:-D:-p
A propos dzidziusia, to małe łatwiej rodzić, więc ja też bym wolała takie do 3,5 kg ;-)

Dentico, będzie dobrze ;)
Smerfi głowa do góry - ten inny paciorkowiec, którego masz nie ten 'straszny' ;-)

oj, M wrócił, zmykam na obiad :D :D
 
Do góry