reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u gin, zdjęcia USG, mama w połogu.

Ja lutycka na pewno nie wybiorę z racji braku znieczulenia ZZO niestety tam u nich nie ma możliwości ale porodówka super mają, personel najmilszy z wszystkich możliwych, ja planuję dobić się do klinki św. Rodziny tam mam lekarza prowadzącego i jak z nim ost rozmawiałam to mówił ze porodówki są zapchane wszędzie i wysyłają laski do np Grodziska wlkp. bądź do Kostrzyna:szok::szok: Polna wybieram jak ze św rodziny nici a Raszei nigdy w życiu. A ty nad jakim szpitalem się zastanawiasz moja droga??:-D:tak:

Ja chcę jechać do Wrześni :) Św. Rodzinę odradziła mi koleżanka, która tam rodziła i siostra, bo miała tam praktyki na studiach. Na Lutyckiej oglądałam porodówkę i wyglądało to strasznie, babki cały czas na leżąco, po kilka na sali a tatusiowie na korytarzu-i to był "poródrodzinny", a jak już któraś była na etapie parcia to ją brano do sal pojedynczych, ale tatusiowie też się tam nie mieścili a poza tym wszystkie te sale pootwierane na korytarz, zero intymności.
Wcześniej myślałam o Rawiczu, bo tam mam blisko z Leszna, ale też nie znieczulają a wizyty są w salce widzeń bez dziecka a wiadomo, jak tatuś przyjedzie obejrzeć maleństwo to nie będzie oglądał z korytarza.
Poczytałam o Wrześni na stronie "rodzić po ludzku" i to chyba pod tym względem najlepszy szpital w wielkopolsce. Pożyjemy zobaczymy, jadę w piątek i może zaczną wywoływać.
 
reklama
Ja chcę jechać do Wrześni :) Św. Rodzinę odradziła mi koleżanka, która tam rodziła i siostra, bo miała tam praktyki na studiach. Na Lutyckiej oglądałam porodówkę i wyglądało to strasznie, babki cały czas na leżąco, po kilka na sali a tatusiowie na korytarzu-i to był "poródrodzinny", a jak już któraś była na etapie parcia to ją brano do sal pojedynczych, ale tatusiowie też się tam nie mieścili a poza tym wszystkie te sale pootwierane na korytarz, zero intymności.
Wcześniej myślałam o Rawiczu, bo tam mam blisko z Leszna, ale też nie znieczulają a wizyty są w salce widzeń bez dziecka a wiadomo, jak tatuś przyjedzie obejrzeć maleństwo to nie będzie oglądał z korytarza.
Poczytałam o Wrześni na stronie "rodzić po ludzku" i to chyba pod tym względem najlepszy szpital w wielkopolsce. Pożyjemy zobaczymy, jadę w piątek i może zaczną wywoływać.


Do Wrześni oooooo .... Jak dla mnie troszkę daleko;-) Każdy ma inne wyobrażenie o każdym ze szpitali... Ja z kolei miałam praktyki na lutyckiej i był bardzo sympatycznie, a babki które były po porodzie również odnosiły się do pobytu bardzo życzliwie:-) A na św rodziny to wszyscy mi polecają więc to zależy kto na czym się przejechał:-D Pożyjemy zobaczymy jak to będzie:-D:-D Trzymam kciuki za twoje wywoływanie bo już jednak maluch troszkę się spóźnia.
 
No, jestem po wizycie u gin... Moje wyniki z moczu ją bardzo zmartwiły... Na tyle, by mi skierowanie do szpitala dać... idę więc... od dzisiaj. Troszkę mnie zatem nie będzie.
 
Cyniczna pamiętaj że jesteśmy z Tobą:tak::tak::tak: i jakby maluch wcześniej chciał wyjść to daj komuś znak na sms bo będziemy się martwiły:-) , pozdrawiam serdecznie/:happy::happy::happy::happy::happy::happy:
 
Zbadał mnie i pobrał wymaz na paciorkowca a tydzień wyniki i zadzwoni do nas i nas poinformuje co i jak...:szok::szok::-D:-D Nie robił jednak usg ale wymacał mnie i powiedział że jak na jego oko (a trzeba przyznać że ma je świetne) to nasza maluda ma już około 3500 ale +/- 500g więc niezły klocek:tak::tak::tak: M był razem ze mną na wizycie i w gabinecie wszystko widział zadawał mnóstwo pytań i był bardzo zadowolony i strasznie oboje żałujemy że od początku nie chodziliśmy prywatnie..

Widzę ,że wszystkie maleństwa nadrabiają wagę:confused2:

Ja dzisiaj miałam wymaz na paciorkowca wynik w piątek ,więc trzymam za nas kciuki oby wyniki były ok.
 
Do Wrześni oooooo .... Jak dla mnie troszkę daleko;-) Każdy ma inne wyobrażenie o każdym ze szpitali... Ja z kolei miałam praktyki na lutyckiej i był bardzo sympatycznie, a babki które były po porodzie również odnosiły się do pobytu bardzo życzliwie:-) A na św rodziny to wszyscy mi polecają więc to zależy kto na czym się przejechał:-D Pożyjemy zobaczymy jak to będzie:-D:-D Trzymam kciuki za twoje wywoływanie bo już jednak maluch troszkę się spóźnia.

Dla mnie Września też jest daleko, ale chciałam jechać z leszna do poznania jak się zacznie, przyjechałam wczesniej i siedzę u rodziców, a z poznania do wrześni jest bliżej niż z leszna do poz i lepszą drogą:-) Pewnie, że każdy ma inną opinię o danym szpitalu, zobaczymy co ja powiem za parę dni, mam nadzieję, że się nie rozczaruję.
 
Dla mnie Września też jest daleko, ale chciałam jechać z leszna do poznania jak się zacznie, przyjechałam wczesniej i siedzę u rodziców, a z poznania do wrześni jest bliżej niż z leszna do poz i lepszą drogą:-) Pewnie, że każdy ma inną opinię o danym szpitalu, zobaczymy co ja powiem za parę dni, mam nadzieję, że się nie rozczaruję.

Mam nadzieję że każda z nas będzie zadowolona ze swojego wyboru i poród będzie bardzo fajnym przeżyciem:-D Ja na początku zastanawiałam się nad porodem w prywatnej klinice ale kurcze jak na złość wszystkie są daleko najbliżej do Krakowa chyba mamy...:szok:
 
Asheara u mnie w szpitalu to chyba dopiero po 10 dniach po terminie przyjmuja na oddział:szok:

Kluska, Iza cieszę się, że u was wszystko ok...

Cyniczna współczuję Ci tych wyników... czy jest nadzieja, że po ciąży wszystko wróci do normy? Trzymaj się w tym szpitalu...

Kinguś to kamień z głowy z tym paciorkiem

Guziczku :-)

Moja ginka na połówkowym usg mówiła, że dzidziuś będzie większy niż pierwszy (3200g) a teraz mi mówi, że raczej 3500 nie przekroczy i że niby to taki "urok", że jedne kobitki rodzą duże dzieci a inne mniejsze... ja tam wolę, zeby było małe:tak:
 
reklama
Do góry