reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gin, zdjęcia USG, mama w połogu.

CORUJA DZIEWCZYKKI SA PRZEWANIE MNIEJSZ EOD CHLOPCZYKOW:)
pomysl ze latwoiej bedzie ci sie rodzic moja mala tez jest mala w 34 tyg miala 2600 ale to waga orientacyjna
lanselotka widze ze tak samo czekasz az twoja sie obroci i czy bedzie cc ja sie dowiem w przyszly wtorek o 13 30 mam usg
luiza z tego co wiem to dzieciaczki od mam ktore maja cukrzyce szybciej tyja- maja przewaznie duzzzza mase urodzeniowa

No właśnie a moje jest małe......Zobacz Twoja córcia miała 2600 w 34 tyg a moj synek w 36tc 2420.
 
reklama
:szok::szok::szok:
Ja ostatnio z braku czegos ciekawszego ogladalam program o operacjach plastycznych itp. Akurat byla tam babka,ktora po 12 latach zdecydowala sie na plastyke pochwy po urodzeniu dwojki dzieci powyzej 5 kg. Nie byla w stanie normalnie wspolzyc z mezem o jakiej kolwiek satysfakcji nie wspominajac - tak ja porozrywalo:-:)szok: Ale potraktowalam to jako przypadek..a tu takie wiadomosci!
Dziewczynki do listy porodowych zyczen dorzucmy: oby bylo zdrowe ale gora ok 4 kg;-):tak::-)
ja chce góra 3,5 kg:-)

dziewczyny nie przejmujcie się tą wagą. Moja kuzynka urodziła w lutym dziewczynkę która ważyła 2,400 kg. Dziecko donoszone, urodzone w 40 tc. Mała zdrowiutka, i do tej pory nie ma z nią problemów.
 
CORUJA DZIEWCZYKKI SA PRZEWANIE MNIEJSZ EOD CHLOPCZYKOW:)
pomysl ze latwoiej bedzie ci sie rodzic moja mala tez jest mala w 34 tyg miala 2600 ale to waga orientacyjna
Moja szwagierka pierwsze dziecko,dziewvzynke urodziła z waga 4200.Potem ma dwóch chłopców i zgodnie z tym,ze powinni by c więksi od dziewczynki,była przerazona i nastawiała sie na olbrzymiątka.A tu sie okazało ,że ani jeden ani drugi nie przekroczyli 3600.Dlatego nie ma co tak bardzo sie tym sugerować!
Jaś miał 3840 ,Emisia tez ma byc duża.moze na nastepnym usg dowiem sie ile ma.Powinnam je miec za ok 3 tyg jak doczekam;-)
 
Mała jest mała, bo kruszynka, co to jest 2600, jak ona ma zaraz wychodzić? :-p Wiem, że już donoszona, ale jakoś tak wolno rośnie.. Lekarz nic nie mówi, niby wszystko ok i szacuje, że jakieś 3,4-3,5 kg będzie miała, ale kiedy ona ma tyle urosnąć jak do terminu zostało 3 tyg, a ona przez ostatnie 2 przybrała 300 g :confused: No, ale to tylko waga wg usg, orientacyjna, a ja panikuję, że Mała jest za mała :-D

Moja szwagierka pierwsze dziecko,dziewvzynke urodziła z waga 4200.Potem ma dwóch chłopców i zgodnie z tym,ze powinni by c więksi od dziewczynki,była przerazona i nastawiała sie na olbrzymiątka.A tu sie okazało ,że ani jeden ani drugi nie przekroczyli 3600.Dlatego nie ma co tak bardzo sie tym sugerować!
Jaś miał 3840 ,Emisia tez ma byc duża.moze na nastepnym usg dowiem sie ile ma.Powinnam je miec za ok 3 tyg jak doczekam;-)

Ku pocieszeniu Wam powiem, że ja się urodziłam z wagą 2100g (ciąża donoszona bez komplikacji). No i patrzcie, jaka ze mnie teraz dorodna dziewucha! :-D:tak::-D
 
No właśnie a moje jest małe......Zobacz Twoja córcia miała 2600 w 34 tyg a moj synek w 36tc 2420.
To moja dziewczynka juz w ogóle jest mała bo w 33tyg. waży ok. 2100! Ale lekarz twierdzi że to odpowiednia waga tak że nie wpadam w panike:tak: Poza tym to orientacyjna waga tak że nie ma co wpadać w panike. Moja siostra urodziła zdrową dziewczynke w terminie o wadze 2750 a teraz mała przegoniła wagą swoja starsza o półtora miesiąca kuzynke:tak:
 
Fajnie kobitki że u was wszystko oki :-) ja do środy czekam na rozwikłanie zagadki pt "czy mała się obróciła? czy będzie cc?"
A poza tym tez jestem mega ciekawa jakie gabaryty osiągnęła bo ostatnie jej pomiary miałam z 32 tygodnia
to trzymam kciuki, żeby się obróciła. Fikaj malutka główką w dół.

Nie martwcie się dziewczyny tymi wagami. Moja malutka ma 2300 i ja się nie przejmuję. Jak jest zdrowa to nie ma się czym przejmować. Przynajmniej poród będzie lżejszy:happy::happy:

Jejku, zazdroszczę tym mamusiom, których dzieci już donoszone są. Teraz to można już tylko spokojnie czekać na godzinę zero.
 
reklama
Do góry