reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gin, zdjęcia USG, mama w połogu.

reklama
Jesu Dziewczyny niektórym Wam naprawdę zostało już niewiele...a u mnie to 6 tygodni do terminu...

Eli, Cyniczna - no więcej nas tutaj... Jak tak czytam to,co piszą dziewczyny z krótszymi terminami,to aż się zastanawiam,jak to dalej będzie ;-) Bo nam się zaczyna udzielać już teraz... a tu jeszcze ponad miesiąc czasu...

Lenka- to będzie piękny prezent!
My 15.10 obchodzimy naszą 4 rocznicę ślubu, więc też sobie zrobiliśmy prezencik;-)
 
Cześć Dziewczyny,
jestem po wizycie.
Mała waży 2500g i wg mojego lekarza to ciut za mało. wiem, że usg często się myli bo to nie waga do ważenia, ale... usłyszałam to, czego nie chciałam, czyli podejrzenie o cholerną HIPOTORFIĘ płodu.
22 mam zgłosić się w szpitalu na ktg i przepływy i jak tam zadecydują, że zostaje to bede leżec na patologii zasr.... aż mi wywołają poród. Boję się jak cholera, bo nie mam zamiaru zostawać w tym cholernym szpitalu.
aha przez ostatnie 2tyg Młoda przybrała 500gr więc chyba nieźle. Obawiam się,że jakby co jak odmówię hospitalizacji na tej pier.... patologii to potem będą problemy z przyjęciem mnie wrazie czego do szpitala-jakby się poród zaczął....


i tak całe życie pod górkę!!!!!!!!!!
 
Cześć Dziewczyny,
jestem po wizycie.
Mała waży 2500g i wg mojego lekarza to ciut za mało. wiem, że usg często się myli bo to nie waga do ważenia, ale... usłyszałam to, czego nie chciałam, czyli podejrzenie o cholerną HIPOTORFIĘ płodu.
22 mam zgłosić się w szpitalu na ktg i przepływy i jak tam zadecydują, że zostaje to bede leżec na patologii zasr.... aż mi wywołają poród. Boję się jak cholera, bo nie mam zamiaru zostawać w tym cholernym szpitalu.
aha przez ostatnie 2tyg Młoda przybrała 500gr więc chyba nieźle. Obawiam się,że jakby co jak odmówię hospitalizacji na tej pier.... patologii to potem będą problemy z przyjęciem mnie wrazie czego do szpitala-jakby się poród zaczął....


i tak całe życie pod górkę!!!!!!!!!!

eee tam... pieprzenie..... ja się urodziłam 3 tyg przed czasem i miałam 2800..... mój mi tez próbuje wkręcać i boję się wizyty lekarskiej... halo?
jaka hipotrofia? z wagą 2500 na miesiąc przed porodem?:no:
 
Karolinusia a jak z wymiarami małej? też są zaniżone? lepiej idź do tego szpitala, porobia badania i okaże się, że jest wszystko dobrze i bedziesz spokojna...
 
2500 i ciut za mało? :szok: Moja ma 2600 a mam parę dni starszą ciążę i lekarz nic nie wspominał, że to za mało.. Nawet się go pytałam, bo takie obawy miałam.. Ale masz rację, usg często się myli.. Karolinusia :* Na pewno wszystko z Małą ok ;-)
 
Mój Gin kolejną pacjentkę wysyła na patologię z podejrzeniem tej hipo-coś tam:wściekła/y:

nie dziwię mu się, bo kuśwa jakby coś było rzeczywiście nie tak-to ma "dupochron",
przejadę sie-co mi szkodzi!!!! ale nie zostaję, bo jak zostanę, to będą mnie rozpakowywać...a leżeć tam nie będę do terminu!

mam nadzieję,że się myli ;-) oby.
Nawet teraz Mała się buntuje-kopie jak szalona-ona nie chce z mamusią na patologię;-), a jak już tam trafię to niech mnie rozpakowują, bo jak mam leżeć tydzień czy dwa to się nie zgodzę.

poza tym wymiary są ok i "nie uciekł"nam dzień do terminu
 
A ja to juz chyba w ogóle ostatnia urodze:confused: Termin z usg 29październik.Dokładnie w moje urodziny:-D
to super prezent
Cześć Dziewczyny,
jestem po wizycie.
Mała waży 2500g i wg mojego lekarza to ciut za mało. wiem, że usg często się myli bo to nie waga do ważenia, ale... usłyszałam to, czego nie chciałam, czyli podejrzenie o cholerną HIPOTORFIĘ płodu.
22 mam zgłosić się w szpitalu na ktg i przepływy i jak tam zadecydują, że zostaje to bede leżec na patologii zasr.... aż mi wywołają poród. Boję się jak cholera, bo nie mam zamiaru zostawać w tym cholernym szpitalu.
aha przez ostatnie 2tyg Młoda przybrała 500gr więc chyba nieźle. Obawiam się,że jakby co jak odmówię hospitalizacji na tej pier.... patologii to potem będą problemy z przyjęciem mnie wrazie czego do szpitala-jakby się poród zaczął....


i tak całe życie pod górkę!!!!!!!!!!
nie martw się na pewno bendzie ws\ytko dobrze
 
reklama
karolinusia też wydaje mi się, że lekarz na wyrost się przejął..

ja przy podobnych wymiarach małej od swojego lekarza słyszę zapewnienia, że wszystko jest w porządku, dziecko jest małe ale to dobrze (ja też jestem bardzo drobna - no nie licząc ostatnio brzucha ;-)) bo nie będzie dzięki temu problemów z porodem SN..

nie wiem czy Twój lekarz poza tym, że dziecko jest małe ma jeszcze jakieś inne powody, aby coś tam chcieć sprawdzić, mam nadzieję że nie, że tylko panikuje niepotrzebnie i że nie będzie żadnych powodów by trzymali Cie na z*** patologii..
 
Do góry