reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gin, zdjęcia USG, mama w połogu.

Kinguś najważniejsze że dzidziuś zdrowy. A jak wyniki moczu?
Moja nerka też ostatnio daje o sobie znać, ale badania wyszły w normie, czyli pracuje dobrze, mimo to chyba zgłoszę się do internistki żeby dała mi skierowanie na kontrolne usg...
 
reklama
Miałam się odezwać po usg więc piszę.
W dużym skrócie:
z mała wszystko dobrze, waży 2600 główkę ma już bardzo nisko i dlatego nie mam zdjęć,
niestety powiększył mi się zastój w nerce i za 2 tygodnie będę wiedziała czy będą wywoływać mi trochę wcześniej poród(jeśli zastój się powiększy trzeba odciążyć moje nerki).
To tyle uciekam, jutro napiszę więcej.

Kinguś
, dobrze, że z małą Ok. Mam nadzieję, że z nerkami też się wszystko wyklaruje:-)
 
Cześć dziewczyny, czy umawiałyscie się juz z położną środowiskową? Czy to dopiero po porodzie. Bo z tego co wiem to ona po porodzie przyjeżdża na wizytę patronażową, a wiecie może czy tylko raz czy więcej?
 
U nas przyszła położna jak zapisaliśmy małego do przychodni, zresztą jak mąż zapisywał to mu powiedzieli, że przyjdzie położna za kilka dni, nie umawialiśmy się jakoś specjalnie.
 
Kinguś,to super,że z Malutką wszystko dobrze.A z nerkami,moze się jeszcze coś wyklaruje i uspokoi?W każdym razie,bądź dobrej myśli,będzie o.k:tak::tak::tak::tak:
Dzięki

Kinguś najważniejsze że dzidziuś zdrowy. A jak wyniki moczu?
Moja nerka też ostatnio daje o sobie znać, ale badania wyszły w normie, czyli pracuje dobrze, mimo to chyba zgłoszę się do internistki żeby dała mi skierowanie na kontrolne usg...
Mi też badania wychodzą w normie, nic mnie nie boli nawet by mi do głowy nie przyszło, że mam coś z nerkami.

Kinguś - duża ta Twoja córcia i świetnie,że z nią wszystko oki. A Twoje nereczki może się jeszcze uspokoją? Ważne,że masz to pod kontrolą.
Dzięki. Mała podobno będzie drobniutka no zobaczymy;-)


Kinguś
, dobrze, że z małą Ok. Mam nadzieję, że z nerkami też się wszystko wyklaruje:-)
Dzięki.

Muszę się wziąć w garść, będę dużo piła może ten cholerny zastój nie urośnie ;-);-)
 
To się Kinguś nie martw - mi powiedzieli że jak badania są w normie to znaczy że nerka pracuje, a mocznik z krwi Ci robili?
Mi nikt nie mówił o wcześniejszym porodzie przez to...

aha i mi ten zastój się powiększa bo z badania na badanie widać to na usg, ale dopóki są dobre te wyniki i nie gorączkuję i ból jest do zniesienia, to nic z tym nie zrobią...
 
Ostatnia edycja:
To się Kinguś nie martw - mi powiedzieli że jak badania są w normie to znaczy że nerka pracuje, a mocznik z krwi Ci robili?
Mi nikt nie mówił o wcześniejszym porodzie przez to...
Mocznik, kreatynina, chlorki, posiew moczu wszystko ok.
Tyle ten zastój ma już 42mm. Ginka twierdzi, że jak jeszcze urośnie to trzeba będzie moje nerki odciążyć. Ufam jej ale modlę się żeby zastój nie urósł.
 
ja miesiąc temu miałam zastój na 6cm...
Kurcze aż się zadzwonię zarejestrować do internistki żeby zobaczyć co się dzieje i na następną wizytę u gina pokazać zdjęcia z usg...
 
reklama
ja miesiąc temu miałam zastój na 6cm...
Kurcze aż się zadzwonię zarejestrować do internistki żeby zobaczyć co się dzieje i na następną wizytę u gina pokazać zdjęcia z usg...
Kurcze to już sama nie wiem. Może moja lekarz trochę przesadziła z reakcją? No nic zobaczymy jak będzie na kolejnym usg.
Mi ginka przy każdym usg patrzy na nerki.
 
Do góry