reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gin, zdjęcia USG, mama w połogu.

pszczolko - mam to samo... i w ciagu 2,5 tyg przytylam 4 kg...

a mówiłaś o tym lekarzowi?

kurcze teraz jak kluska napisała o tym zatruciu to zaczęłam się obawiać. Będę teraz pić jak najwięcej ważyć się codziennie, ograniczać jedzenie i mierzyć ciśnienie, jak będzie się utrzymywać to idę w następnym tyg do lekarza, albo zapytam położnej w szkole rodzenia.
 
reklama
pszczolko - wlasnie u gina sie o tym dowiedzialam... polozna zrobila tylko duze oczy, i pytala sie czy nie jem ostatnio za duzo lub nie pije..
jednak jem i pije tak jak zawsze, albo i mniej.. zadnej rady na to nie dostalam..

dentico - sęk w tym, ze nie mam juz do porodu ani jednej wizyty... a u mnie w miescie juz 5ty lekarz nie ma czasu mnie przyjac, mimo ze mowie jaka jest sytuacja..
 
Asheara mi wydaje się że jesli nikt cię nie przyjmie to idź do przychodni rejonowej tam muszą cię przyjąć albo bezpośrednio na izbe przyjęć do szpitala i wyjaśnij sytuacje , wydaje mi się że nie mogą odmówić przyjęcia.:tak:
 
Asheara - mnie tam często powtarzali - jak coś nagłego i poważnego - to na izbę przyjęć do szpitala. czasem nawet lepiej troszkę "przedobrzyć". muszą przyjąć i już... jak będziesz się stresować to na pewno dobrze to na Was nie wpłynie...

Kluseczko - trzymaj się dzielnie
 
Asheara mi wydaje się że jesli nikt cię nie przyjmie to idź do przychodni rejonowej tam muszą cię przyjąć albo bezpośrednio na izbe przyjęć do szpitala i wyjaśnij sytuacje , wydaje mi się że nie mogą odmówić przyjęcia.:tak:
na izbę przyjęć to ja bym nie szła a odrazu na oddział. przynajmniej u nas w szpitalu się tak praktykuje.
 
Ja miałam ten antygen HBs na pierwszej wizycie w szpitalu, byłam szczepiona dawno temu przed zabiegiem chirurgicznym. Chyba wszystko wyszło jak powinno, bo nic mi nie mówili, że coś nie tak.

Dentico dobrze, że z małą ok:-)
 
My tez po wizycie... dzidzia lezy główką w dół, oczywiście pokazac się znowu nie chiała, no i znowu przypuszczenia pani doktor, że to dziewczynka, więc tego się trzymam... podobno nie powinna przekroczyć przy porodzie 3,5kg, jak dla mnie git:tak:...
I mam pytanko: czy Wam tez te wymazy pobierają/pobiorą i z pochwy i z odbytu?
No to super.
Mi pobierze dopiero 21.09 i mam nadzieje, że tylko z pochwy ;-)

No ja po wizycie:-(Chyba miałam pzrczucie ze sie tak denerwowałm:-(
Kochana współczuje ale dobrze, że lekarz to wykrył, teraz stosuj się do zaleceń lekarza a wszystko będzie dobrze.

Nasz córeczka zrobiła fikołka czyli jest główką w dół, z czego się bardzo ciesze:-) Kolejny raz potwierdzono na 99,99% dziewczynka:-)
Super:-)

Ja od dwoch dni borykam sie z opryszczka wargowa,wiem ze nie jest grozna dla maluszka jesli nie przeniesie sie na dolne partie ciala.
Jak tylko się robi to ja gotuje wodę w garnuszku i maczam patyczek kosmetyczny i dotykam tego miejsca na wargach i tak kilka razy i znika- ale to chyba działa tylko jak zaczyna się robić.

A ja się melduję po wizycie. Jednak usg miałam. Mała ma 2300 i jest zdrowa.

O i potwierdził po raz kolejny. Na 100% dziewczynka!
Super wiadomości :tak:

Gin powiedziała, że duży nie będzie ale najważniejsze, że jest zdrowy. Tak wczoraj szalał, że nie mogła go zmierzyć- to ma chyba po tacie :wink: Następną wizytę mam za dwa tygodnie, ciąża nie jest zagrożona i mały obrócił się główką w dół. :-D
Dokładnie najważniejsze, że zdrowy ;-)

Smerfi, hm... a mi połozna mówiła, że teraz tych badań (tzn tego wymazu) wymagają podczas przyjęcia do szpitala...
Ja mam tak też napisane.

Miałam ostatnio HBS robione. Ale nie wiem, czy jest obowiązkowe w ciąży? Ale chyba tak, bo żółtaczka typu B, to poważna choroba? :confused:
Podobno tak nawet jak się było szczepionym to trzeba zrobić przeciwciał.

Ja też melduje się po wizycie z małą wszystko ok :tak::-D:tak:, ładnie sobie leży , serduszko równo puka.
No to super:-)
 
reklama
Do góry