reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty naszych maluszków (szczepienia, wymiary, konsulatacje, porady)

No a u nas bioderka nie ok. Cholera jasna. Na razie pieluchy i układanie a potem szelki jak coś. Najbardziej wkur za przeproszeniem mnie moja mama, ktora na dzien dobry wyglosila mi kazanie pt mowilam Ci pielu**** podwojnie a tak masz przez Twoja upartość dziecko cierpi. Ty wszystko zawsze wiesz najlepiej. Nie dasz sobie slowa powiedziec. Pieluchowalas pojedynczo i masz. Szlag mnie zaraz trafi. Biedna Kasinka. Baba podala szczepionke za plytko i ma gule na udzie, asymetrie, wiotka kratn - piszczy jak gumowa zabawka jak oddycha i jeszcze dysplazja. Dostalysmy tez skierowanie na morfologie i ja i ona. Brakuje tylko niedokrwistosci. Alez jestem zla.Biedny Kasinek jak spac z czyms takim miedzy nogami ;(
 
reklama
oceanica współczuję ! :-( Może obejdzie się bez szelek.
Jej jak ja się tego boję, żeby u nas tego nie było ;( ja też nie pieluchowałam podwójnie...
 
Oceanica, Alice, Adak- trzymam kciuki, zeby jak najszybciej wszystko u Waszych Dzieciaczkow sie unormowalo i zeby problemy zdrowotne Waszych Maluszkow okazaly sie nie takie powazne i zebyscie latwo sobie z nimi poradzily i zeby szybko wrocil usmiech na Wasze buzie :-)
 
ja nie używam pampersów tylko tetra+otulach i bioderka szeroko były od poczatku.
oceanica-no nie wiem czy to taki dobry pomysl na pampersa dawac jeszcze jedna pieluche. ja bym w takim kokonie foliowym srednio miala ochote siedziec. powiedz matce, zeby sie nie wtracala :p
 
Zapomniałam napisać, że u nas Mały gorączkował jeden wieczór po szczepieniach.
Na stawy biodrowe lekarz nam zalecił ćwiczonka kładzenie na żabkę z podkulonymi nóżkami i takie rozszerzanie nóżek, jak dziecko jest przebierane.
 
oceanica współczuję ! :-( Może obejdzie się bez szelek.
Jej jak ja się tego boję, żeby u nas tego nie było ;( ja też nie pieluchowałam podwójnie...

a idziesz w koncu na to usg??

oj, nie zazdroszcze oceanica; na mamę nie ma sie co złoscic, bo ona doradzała w dobrej wierze; gdybys tylko wiedziala, ze tak wyjdzie badanie, to bys pieluszkowała podwójnie; Dziecię jeszcze malutkie, wiec moze pieluchowanie wystarczy:)
 
Dzięki dziewczyny za ciepłe słowa. Pielu****emy, ćwiczymy i mamy nadzieje ze bedzie dobrze a jak nie bedzie to tez nie koniec swiata w sumie ;) Patrzac na to z innej perspektywy dobrze, że to tylko bioderka może się uda ;D
 
Dziś mieliśmy wizytę w poradni urologicznej w Szpitalu Dziecięcym i pan doktor dał nam skierowanie na kolejne badanie usg nerek. Na razie stwierdził, że nie ma się co martwić tym, że jedna nerka jest mniejsza od drugiej i kielich jest poszerzony, bo to dopuszczalne. Jedna nerka od drugiej może być mniejsza nawet o 2 cm. Trzeba kontrolować Małego i tyle. Co jakiś czas robić badanie moczu i usg.
Ja to Wam powiem, że mam dość tych wszystkich wizyt już. W kwietniu znowu ze 3 razy będziemy na wizytach. Dziś to mnie głowa boli cały dzień. Dużo dzieciaczków było tyle że takich chodzących.
 
reklama
Dziś mieliśmy wizytę w poradni urologicznej w Szpitalu Dziecięcym i pan doktor dał nam skierowanie na kolejne badanie usg nerek. Na razie stwierdził, że nie ma się co martwić tym, że jedna nerka jest mniejsza od drugiej i kielich jest poszerzony, bo to dopuszczalne. Jedna nerka od drugiej może być mniejsza nawet o 2 cm. Trzeba kontrolować Małego i tyle. Co jakiś czas robić badanie moczu i usg.
Ja to Wam powiem, że mam dość tych wszystkich wizyt już. W kwietniu znowu ze 3 razy będziemy na wizytach. Dziś to mnie głowa boli cały dzień. Dużo dzieciaczków było tyle że takich chodzących.

Najwazniejsze, ze lekarz powiedzial, ze nie masz sie czym matwic i ze to normalne :-)
 
Do góry