reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty naszych maluszków (szczepienia, wymiary, konsulatacje, porady)

reklama
Cześć mamusie :)

My już bioderka miałyśmy 2 razy- zaraz w szpitalu, potem jak Zosia miała niecałe 3 tygodnie i następne dopiero w kwietniu! Ciekawe czemu tak... Co szpital to chyba inaczej, bo Tośka urodzona w innym i miała też najpierw w szpitalu a potem w 6 tyg życia...
 
A ja mam usg bioderek dopiero wtedy jak będzie termin wolny -trzeba czekać około miesiąca. Jak zadzwoniłam 20 stycznia to zapisano nas dopiero na 29 lutego. Mały będzie miał 7 tydzień.
 
a my musielismy przelozyc szczepienie z tam tego tygodnia na przyszly przez moja chorobe:) ale mam nadzieje ze mloda teraz bedzie miala szczepienie na pleumokoki - bo nie chce zeby przy nastepnych szczepieniach miala tak duzo znow...
 
Alice,
ja kupuję skojarzoną 5 w 1. Zawsze to kilka kłuć mniej. A 5 w 1 dlatego, żeby mały nie miał jeszcze jednej dawki na żółtaczkę.
 
My idziemy dzis na usg bioderek, a we wtorek na szczepienie. Bedziemy robic to 6 w 1. A czemu niektore z Was robia 5 w 1 i osobno zoltaczke? Bedziemy szczepic tez na rotawirusy i pneumokoki, tylko w innym terminie, zeby nie bylo kilka kluc na raz :-)
 
reklama
Do góry