reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty i Lekarzy, badania, zdjęcia z USG

reklama
Byłam w czwartek w przychodni. To tylko rutynowe badania: mierzenie brzucha, waga, bicie serduszka, mocz , ciśnienie. Niestety nie przesługuje tam USG :(
Wszystko jest w porządku ale muszę wiecej jeść.

Według tego co mówiła lekarka to to, że po "obmacaniu" brzucha wzdłuż i w szerz chyba Mały jest ułożony poprzecznie. Z prawej strony główka a z lewej nóżki. I nie ukrywam.....tak też Go czuję, z prawej delikatne łaskotanie a z lewej mocne kopniaki. Jeszcze jak ona to powiedziałą ma troche czasu na zmianę pozycji :) mam nadzieję, że tak się stanie bo inaczej cc.


6/02 mam badanie na glukozę. Tutaj wygląda to trochę inaczej bo pije się napój energetyczny, Po takiej dawce to będę zakręcona jak "cyganka w tańcu" nie mówię już o Małym :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:- ale może to mu pomoże się odwrócić:-D.
 
ja nie mam szans na badanie takie jak połówkowe..chociaż w tym czasie będę w pl to może się zgłoszę. w sumie i tak muszę iść do kontroli w tym czasie a przynajmniej mi dzidzie pokażą na dłużej i sprawdzą :)
 
Evelinkaa a gdzie chodzisz do lekarza jeśli mogę zapytać? bo ja jestem z Gdyni i tam też się udaję do mamy to jak będę szła do lekarza i tak i tak to chętnie bym poszła do kogoś godnego polecenia :)
 
Ninka ja chodzę na prywatne wizyty w Gdańsku na Morenie do przychodni Gabinety przy Piecewskiej NZOZ Gabinety Przy Piecewskiej do dr. Sławomira Matkowskiego i mogę go z czystym sumieniem polecić - lekarz rewelacyjny. Ma w swoim gabinecie USG i zawsze maluszka podgląda :-) zawsze ze spokojem odpowiada na moje czasami dziwne pytania :-p ogólnie bardzo sympatyczny :-) Wizyta kosztuje Mnie 100 zł.

Aaaa a jak byś chciała mieć USG 3D/4D to dr. Augustyniak :-)
 
Ostatnia edycja:
tak czytam, że u niektórych z Was dziecko ułożone jest poprzecznie. podejrzewam, że u mnie też, bo kopie albo z jednego boku, albo z drugiego. zresztą na ostatnim usg też było ułożone. myślicie, że jeszcze się odwróci?
 
tak czytam, że u niektórych z Was dziecko ułożone jest poprzecznie. podejrzewam, że u mnie też, bo kopie albo z jednego boku, albo z drugiego. zresztą na ostatnim usg też było ułożone. myślicie, że jeszcze się odwróci?

GoGa - właśnie na wątku głównym pisałam o ułożeniu dziecka i ćwiczeniach, które można zrobić żeby pomóc dziecku przyjąć prawidłową pozycję. Wpisz sobie w wyszukiwarkę ćwiczenia dla ciężarnych pomagające przyjąć dziecku pozycję i jakich pozycji należy unikać w ciąży, które sprawiają, ze dziecko źle się układa. Ja mam tylko artykuły po angielsku ale pewnie bez problemu znajdziesz polskie:-)
 
reklama
Do góry