reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty i Lekarzy, badania, zdjęcia z USG

Wizyta super, brzuch jeszcze mnie trochę pobolewa, lekarz kazał po prostu trochę zwolnić i więcej wypoczywać ( ostatnio mam chyba za dużo energii, bo ciągle jestem w ruchu), przepisał żelazo bo hemoglobina i płytki krwi jeszcze słabiej niz ostatnio i Diphergan, rozkurczowo.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty bo wreszcie byłam badana na fotelu ginekologicznym, nie wiem czy pamiętacie jak pisałam że byłam u innego lekarza w przychodni i miałam taki mały koszmar, bo nie mogłam dac sie zbadać wziernikiem, gin wkurzony i w ogóle trauma po łyżeczkowaniu, gadałam dzisiaj o tym se swoim ginem ,on zbadał mnie MEGA DELIKATNIE, no kolosalna różnica, zero bólu , on też mówi ze paranoja ze takie badanie nie powinno mnie boleć i do jakiego lekarza ja wtedy poszłam. No, ogółem cud, miód.
Maluszek rozłożył nóźki, a właściwie ROZŁOŻYŁA..póki co DZIEWCZYNKA, szyjka bardzo ładna, ruchy delikatne się pojawiły i jestem przeszcześliwa!

Buziaki Dziewczyny :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Wizyta super, brzuch jeszcze mnie trochę pobolewa, lekarz kazał po prostu trochę zwolnić i więcej wypoczywać ( ostatnio mam chyba za dużo energii, bo ciągle jestem w ruchu), przepisał żelazo bo hemoglobina i płytki krwi jeszcze słabiej niz ostatnio i Diphergan, rozkurczowo.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty bo wreszcie byłam badana na fotelu ginekologicznym, nie wiem czy pamiętacie jak pisałam że byłam u innego lekarza w przychodni i miałam taki mały koszmar, bo nie mogłam dac sie zbadać wziernikiem, gin wkurzony i w ogóle trauma po łyżeczkowaniu, gadałam dzisiaj o tym se swoim ginem ,on zbadał mnie MEGA DELIKATNIE, no kolosalna różnica, zero bólu , on też mówi ze paranoja ze takie badanie nie powinno mnie boleć i do jakiego lekarza ja wtedy poszłam. No, ogółem cud, miód.
Maluszek rozłożył nóźki, a właściwie ROZŁOŻYŁA..póki co DZIEWCZYNKA, szyjka bardzo ładna, ruchy delikatne się pojawiły i jestem przeszcześliwa!

Buziaki Dziewczyny :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

bomba :D
 
Miliondni no to super ze wizyta taka udana. Najwazniejsze ze dzidzia stowa i wszystko w porzadku. No i fajnie ze udalo Ci sie przezwyciezyc traume przy badaniu. Teraz bedzie juz latwiej. No i najwazniejsze ze masz lekarza ktoremu mozesz ufac.
 
Jesteśmy w DOMU... niechętnie, ale mnie wypuścili. Ostateczną diagnozą są upławy z powodu grzybicy. Nie do końca wierzę w tą diagnozę ale jest najbardziej prawdopodobna. Wszystkie badania wychodziły mi prawidłowo, wielokrotne testy na wody płodowe wykazywały odpowiednie ph pochwy które nie mogłoby być takie, nawet jeśli pojawiłoby się kilka kropli wód.
Z ciekawostek dodam, że w szpitalu schudłam kilogram ( i chyba poszło mi to tylko z twarzy ;-) ) czyli wychodzi na to że będąc w 5 miesiącu ciąży przytyłam niecały kilogram... A brzuszysko mam pokaźne :eek:
Mały warzy 400 gram i jest całkiem długi ale nie wiem niestety ile mierzy :(
Mam wybrać clotrimazolum, trivagin i provag żel i ma być dobrze.
 
Viltutti super że jesteście w końcu w domu. Najważniejsze że to nie wody!!!! No i że dzidzia pięknie rośnie!!!! Kawał chłopaka Ci rośnie. Nic dziwnego że brzuszek duży :-) Ja też walczę co trochę z grzybicą wiec wiem co przechodzisz. Teraz chyba jest ok, ale okaże się na kolejnej wizycie czy oby na pewno! Tylko że do niej jeszcze 1,5 tygodnia!!!!!
 
Miliondi, gratuluje corki! :) Super ze w koncu trafilas na dobrego i delikatnego lekarza :)

Viltutti, swietnie ze jestes juz w domu :) Jesli gruntownie Cie przebadali i mowia, ze wszystko ok to nic tylko sie uspokoic, cieszyc i odpoczywac :)

Ja w poniedzialek mam USG polowkowe i juz nie moge sie doczekac! :) Strasznie jestem ciekawa ile maly podrosl i jak sie zmienil.

Niestety ostatnich kilka dni biore wieczorem no-spe bo miewam bolesne skurcze. Podejrzewam ze to dlatego ze jestem od kilku dni sama w domu i w zwiazku z tym o wiele wiecej sie krzatam, schylam itd. Albo to od zoladka, ktory ostatnio zrobil sie wrazliwy na jedzenie jak na samym poczatku ciazy... Wszystko ciezej strawne niz banan i owsianka powoduje problemy. Winie za to Euthyrox, ale niestety predko go chyba nie zmienie, bo najblizszy termin do endokrynologa (prywatnie!) to marzec :/ A ja mialam isc na konsultacje pod koniec listopada...
 
Milion dni super że wszystko się tak dobrze ułożyło:) No i że udało Ci się przezwycuężyć traumę:)

Viltutti super że już w domku jesteś. Dobrze że taką diagnozę Ci dali i mam nadzieję że kuracja poskutkuje:)

A mnie dziewczyny cos od wczoraj od czasu do czasu coś zakluje:) ale to dla mnie niemalze nowosc bo generalnie nic nie czuje:)
 
reklama
Gratuluję wizyt :D Ale wam fajnie, że znacie już płeć, wagę i czujecie ruchy dziecka ;-)
Ja muszę poczekać jeszcze tydzień. I nie czuję żadnych ruchów, nic ... chyba już jako jedyna kwietniówka na tym etapie ciąży :crazy:
 
Do góry