reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty i Lekarzy, badania, zdjęcia z USG

Numer mam ale niestety dopiero w czwartek się do niego dodzwonie do gabinetu prywatnie, nr kom gdzieś kiedyś miałam ale przeszukałam dziś torebkę (damska torebka...) i ani widu ani słychu.. Ogółem czuję się wporządku, tylko to twardnienie mnie niepokoi.. wzięłam sobie na razie jedną tabletkę i ewentualnie zobacze co sie dziać będzie.. Ale pytam ze względu na to, że Mąż zarezerwował nam hotel w Libercu na jutro, tak w niespodziance chciał mnie na dwa dni zabrać, bo basen, zoo, spacerki itd itp, wszystko już popłacone itd a tu ten brzuch... Troche jestem przewrażliwiona, jak się cokolwiek dzieje z brzuszkiem, podróż niby niedługa bo niecałe 2 godzinki autostradą, ale wacham się, chyba pojadę, z nospą w kieszeni i bede sie tylko relaksowac :)
 
reklama
Viltutti trzymaj się tam i bądź dobrej myśli!
Nina my na początku nastawialiśmy się na chłopca, po czym okazało się, że raczej będzie dziewczynka i już tak przywykłam do tej myśli, że bardzo bym nie chciała dowiedzieć się za tydzień na połówkowym, że jednak facet:) Nawet pokupowałam już typowo dziewczęce ciuszki, takie słodziuuutkie w kwiatuszki!
Miliondni,na Twoim miejscu brałabym tak raz dziennie, bo pewnie te skutki uboczne są szkodliwe, ale jak mi czasem tak brzuch twardnieje to mam złe przeczucie i wolę zapobiec ewentualnym skurczom.
 
patuśka ja pokupowałam już trochę typowo chłopięcych a od wczoraj siedzę w necie i oglądam te wszystkie śliczne dziewczęce ciuszki i ciągle nie mogę uwierzyc :)
miliondni dwie godzinki to prawie nic, jedz spokojnie i odpoczywaj! :)
 
Lezakuje dalej w szpitalu. W sumie twierdzą że to RACZEJ nie wody- ale na 100 procent gwarancji nie dają. Bo w wynikach związanych z moczem wszystko jest ok, więc ciężko zwalić na to winę. No i do póki nie znajdzie się ina przyczyną, to wód wykluczyc nie można. Na dana chwilę trzymała się wersji, że to zmiany grzybiczne, ale to u mnie nie ma nic wspólnego z mo uplawami bo to zwykła woda. Dzisiaj rano w toalecie to mi polal się normalnie po nogach jakby z kieliszek wody. I jak tu się nie martwić :(
 
Viltutti to leż grzecznie i słuchaj lekarzy i nie daj się wygnać do domu bez konkretnej diagnozy.Trzymam kciuki za pomyślny rozwój sytuacji.

wiecie, dlatego nie chce za wcześnie wiedzieć co będzie-bo człowiek się nastawia i jak się okaże, że jednak płeć jest inna to troche można to przezywać. Mój gin chyba tez jest tego zdania bo za wcześnie nie informuje, a dopiero wtedy gdy na 100% jest pewny. Poprzednio dowiedziałam się, że będzie chłopak 2,5 miesiąca przed porodem i wiecie jakoś mnie to nie przerażało:tak: Najważniejsze aby dzidzia zdrowa była a płeć już jest mniej istotna.
 
Lezakuje dalej w szpitalu. W sumie twierdzą że to RACZEJ nie wody- ale na 100 procent gwarancji nie dają. Bo w wynikach związanych z moczem wszystko jest ok, więc ciężko zwalić na to winę. No i do póki nie znajdzie się ina przyczyną, to wód wykluczyc nie można. Na dana chwilę trzymała się wersji, że to zmiany grzybiczne, ale to u mnie nie ma nic wspólnego z mo uplawami bo to zwykła woda. Dzisiaj rano w toalecie to mi polal się normalnie po nogach jakby z kieliszek wody. I jak tu się nie martwić :(

mam nadzieję, że nic się jednak nie dzieję :)
 
Viltutti to może niech Ci mąż kupi te testy w aptece o których kiedyś dziewczyny pisały, to sama sprawdzisz czy to wody czy nie.
Dziwna jest ta diagnoza - skoro nie masz zakażenia układu moczowego, to nawet gdyby było grzybiczne, to nie lałoby Ci się nic po nogach!
Kurcze to może być poważna sprawa, ja wcale nie wiem, czy ci lekarze wiedzą co robią, ile dni można wykluczać czy to wody czy nie?

trzymaj się i dawaj znać co Ci powiedzą
 
Viltutti to może niech Ci mąż kupi te testy w aptece o których kiedyś dziewczyny pisały, to sama sprawdzisz czy to wody czy nie.
Dziwna jest ta diagnoza - skoro nie masz zakażenia układu moczowego, to nawet gdyby było grzybiczne, to nie lałoby Ci się nic po nogach!
Kurcze to może być poważna sprawa, ja wcale nie wiem, czy ci lekarze wiedzą co robią, ile dni można wykluczać czy to wody czy nie?
trzymaj się i dawaj znać co Ci powiedzą

no właśnie też nie jestem przekonana co do ich kompetencji i słuszności postępowania ze mną . A te testy które mi robią działają tak samo jak te wkładki, barwią
się na odpowiedni kolor w zależności od ph płynów. Ech , nie zostaje mi nic innego jak poczekać jeszcze trochę. Jeśli dzisiaj wieczorem nie przedstawia mi jakiejś alternatywnej diagnozy dla wód i planu leczenia to dziękuje za wczasy i zabieram się do innego szpitala.
 
reklama
Viltutti właśnie miałam Ci to zaproponować, żebyś się skonsultowała z lekarzami w innym szpitalu. Ja wiem, że to odpowiedzialność ale też przy pierwszej ciąży trafiłam do szpitala gdzie przez pierwszy tydxień tam leżenia nie robili nic i nie podawali nic poza Luteina i niestety nie udało się. Nie pomysl sobie że Cię straszę tylko sama pisałaś że szpital z nieciekawą renomą więc może warto go zmienić.
 
Do góry