reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty i Lekarzy, badania, zdjęcia z USG

reklama
Viltuti, ciesze sie ze to nie wody u Ciebie i ze z malenstwem wszystko ok :) Moze sprobowac sie skonsultowac z urologiem jesli masz watpliwosci czy diagnoza jest trafna? Albo chociaz ze swoim ginem prowadzacym? Wydaje mi sie ze nie nalezy lekcewazyc intuicji, mnie np uchronila przed zupelnie niepotrzebnym faszerowaniem sie lekami przepisanymi przez przypadkowa gin, bo czulam, ze diagnoza ktora postawila jest bzdurna i "na odwal sie", no i jak sie okazalo mialam racje.
 
Viltutti najważniejsze, że to nie wody, ale jak jesteś niespokojna to po wyjściu ze szpitala idź prywatnie do lekarza. Jesteśmy z Tobą, będzie dobrze! maluszki są z natury silne i nasze organizmy je dobrze chronią, z pewnościa lepiej niż nam się czasem wydaje :) trzymaj się
 
u mnie z kolei niezłe zamieszanie, byłam dziś na usg w szpitalu gdzie będę rodzic i jestem bardzo miło zaskoczona, bardzo dokładne i rzetelne usg, wszystkie pomiary i do tego jak się okazało mój syn to nie syn a córeczka!!!! skacze ze szczęścia, tatuś nie aż tak bardzo ale przywyknie :)
 
ledwie 18 tygodniu a już takie numery wywija ;) ciągle nie mogę uwierzyc, marzyłam o córce :) wieczorem postaram się wgrac zdjęcia
 
u mnie z kolei niezłe zamieszanie, byłam dziś na usg w szpitalu gdzie będę rodzic i jestem bardzo miło zaskoczona, bardzo dokładne i rzetelne usg, wszystkie pomiary i do tego jak się okazało mój syn to nie syn a córeczka!!!! skacze ze szczęścia, tatuś nie aż tak bardzo ale przywyknie :)

No to super :) Bomba wielka.
Przypomnij w którym tc. stwierdzili ci syneczka? :D
 
dagmar synka mi stwierdzili najpierw na samym początku bo jakoś w 13 tyg a potem jakoś w 15 też lekarz mówił że jest prawie pewien, że chłopak a dziś kobieta zdecydowanie mówi, że dziewczynka, z resztą zrobiła zbliżenie duże i faktycznie z pomiędzy nóżek nic nie wystaje :) i niech tak zostanie bo marzyłam o córci :D ale najważniejsze, że jest zdrowa i bardzo ruchliwa :)
 
reklama
dagmar synka mi stwierdzili najpierw na samym początku bo jakoś w 13 tyg a potem jakoś w 15 też lekarz mówił że jest prawie pewien, że chłopak a dziś kobieta zdecydowanie mówi, że dziewczynka, z resztą zrobiła zbliżenie duże i faktycznie z pomiędzy nóżek nic nie wystaje :) i niech tak zostanie bo marzyłam o córci :D ale najważniejsze, że jest zdrowa i bardzo ruchliwa :)

no to bym się zdziwiła :O :O :O
2 razy chłopiec i nagle laseczko, wow :O
 
Do góry