reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty i Lekarzy, badania, zdjęcia z USG

reklama
też się nieźle zdziwiłam ale na plus :D a tatusiowi szczeka opadła. milenka30 spokojnie może to tylko moje takie kapryśne ;) Co prawda lekarka się dziwiła, że jak to tak szybko mi stwierdzili, a jak jej powiedziałam że to było w Polsce to stwierdziła, że chyba chodzą na kursy szybkiego wychwytywania płci :)
 
też się nieźle zdziwiłam ale na plus :D a tatusiowi szczeka opadła. milenka30 spokojnie może to tylko moje takie kapryśne ;) Co prawda lekarka się dziwiła, że jak to tak szybko mi stwierdzili, a jak jej powiedziałam że to było w Polsce to stwierdziła, że chyba chodzą na kursy szybkiego wychwytywania płci :)

no pewnie, że chodzą, mamy speców od tego :p
 
Viltutti najwazniejsze ze to nie wody, a co do diagnozy musisz sie uzbroic w cierpliwosc. Trzymaj sie tam dzielnie bo wiem ze taki pobyt w szpitalu mily nie jest.

Nina ale numer!!!! Gratuluje coreczki. To moja nadzieja jeszcze nie umiera ze moze i u mnie bedzie taka pomylka :-) mnie stwierdzili syna w 12 i 13 tc. Teraz usg bede miala za dwa tygodnie.
 
to prawda u nas medycyna jest na coraz większym poziomie,oczywiście jak sie chodzi prywatnie;-),na nfz to różnie bywa

MARCIA to trzymam kciuki żeby u Ciebie jednak była pomyłka i ukazała sie piękna dziewczynka.
 
Dzieczyny a powiedzcie mi , zwłaszcza te co stosują NO-SPE, jak często ją bierzecie.. i czy nie boicie się skutków ubocznych? Ja wizyte u gina mam za tydzień dopiero, niby nic się nie dzieję, brzuch troche pobolewa od poczatku, ale się jeszcze nie działo nic takiego żebym musiała jakiekolwiek tabletki brać, staram się nie, mój gin też zreszta nie poleca farmakologii, bo chemia i tylko w pilnych przypadkach itd. Z tym ze od kilku dni mam wrażenie, że ta macica taka twardsza, kłuje troche niepokoi mnie to.. i chciałam wziąć właśnie coś łagodnego, ból mi nie przeszkadza bardzo, ale te skurcze.. nie chce zeby coś złego z tego wyszło
 
reklama
miliondni a nie masz numeru tel do swojego lekarza? może lepiej do niego zadzwoń, bo jak masz skurcze, twardy brzuch i Cię to męczy to może lepiej iśc do lekarza się upewnic, że wszystko ok albo chociaż zadzwonic? jak prowadzi Cię lekarz z nfz to zawsze możesz rano zadzwonic do przychodni i poprosic go do telefonu. przede wszystkim się nie stresuj bo a pewno Ci to nie pomaga. w sprawie no spy Ci nie pomogę bo jestem uczulona. daj znac jutro jak się czujesz koniecznie!! i spokojnie :)
 
Do góry