reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty i Lekarzy, badania, zdjęcia z USG

reklama
Dzięki za kciuki :) na szczęście był to prawdopodobnie ,zupełnie fałszywe alarm. Ale początkowe badania wykazały w moczu białko, czyli mam jakąś infekcje układu moczowego, i prawdopodobnie to mi się jakimś cudem mocz saczył. Więcej dowiem się jutro jak mnie lepiej pobadają. Niestety, minimum 3 dni sobie poleże. Najważniejsze że z małym wszystko ok,kawał chłopa jest, wg rozmiarów pani dr wyzłożyła nam dzisiaj termin porodu na 24 marca :)
 
Dzięki za kciuki :) na szczęście był to prawdopodobnie ,zupełnie fałszywe alarm. Ale początkowe badania wykazały w moczu białko, czyli mam jakąś infekcje układu moczowego, i prawdopodobnie to mi się jakimś cudem mocz saczył. Więcej dowiem się jutro jak mnie lepiej pobadają. Niestety, minimum 3 dni sobie poleże. Najważniejsze że z małym wszystko ok,kawał chłopa jest, wg rozmiarów pani dr wyzłożyła nam dzisiaj termin porodu na 24 marca :)

No to kamień z serca!!
Na tym etapie lepsze siuśki niż wody płodowe ;-)
Trzymaj się ciepło.
A co do rozmiarów maluszka...super! Ale nie myśl sobie, że cię tak łatwo z kwietniówek puścimy ;-)
 
Ależ ja się absolutnie nie ruszam z tego wątku. Dzisiejsza noc minęła strasznie, nie wiem czy spałam łącznie że 2 godziny :/ cały czas martwiłam się i myślałam, bo jakoś wątpię w tą wersję z moczem... Niestety, nie leże z szpitalu cieszącym się dobra renomą, więc nie bardzo wiem co robić.
 
Dzięki za kciuki :) na szczęście był to prawdopodobnie ,zupełnie fałszywe alarm. Ale początkowe badania wykazały w moczu białko, czyli mam jakąś infekcje układu moczowego, i prawdopodobnie to mi się jakimś cudem mocz saczył. Więcej dowiem się jutro jak mnie lepiej pobadają. Niestety, minimum 3 dni sobie poleże. Najważniejsze że z małym wszystko ok,kawał chłopa jest, wg rozmiarów pani dr wyzłożyła nam dzisiaj termin porodu na 24 marca :)

leż, odpoczywaj i staraj się spać. Trzymam kciuki, żebyś szybko poczuła się lepiej!!!
 
viltutti matko jak dobrze że to tylko mocz:) Gratuluję zdrowego synusia i leż kobieto odpocznij bo należy Ci się po tskim stresie:) Rozumiem Twoje obawy co do szpitala bo sama kiedyś miałam taką wątpliwą przyjemność. Bądz w kontakcie ze swoim ginem a wszystko bedzie dobrze:).
 
Viltutti trzymam kciuki za dobre wyniki badań!
nie daj się zbyć jak masz jakiekolwiek wątpliwości. Mi też chcieli wmówić zakażenie dróg moczowych jak się Maja urodziła (a miałam zakażenie połogowe) - wygodnie im zwalić na to, bo jest blisko jedno obok drugiego.
A widziałaś na własne oczy, że to nie wody płodowe, sprawdzili to jakoś? i czy miałaś dolegliwości przy siusianiu? bo jeśli nie miałaś dolegliwości żadnych, to najprawdopodobniej nie to.
 
Weryfikuja czy to wody czy nie za pomocą papierka z odczynnikiem i jesli jest żółty to znaczy że środowisko w robicie jest prawidłowe, a jeśli byłb niebieski to ph zostało zmienione przez wody. Na usg też nie widać jakiegoś ubytku. A co do spraw myślowych to mam wrażenie że częściej sikam, ale nie mam bólu. 3 lata temu miałam poważną chorobę nerek i od tamtej pory często mam jakieś problemy z tym związane. Jednak do wszystkich ich diagnoz podchodzę z dystansem... Jutro będę miała robiona krzywa cukrowa a dzisiaj samo nastawionym mi nocy na posiew. Poczekamy, zobaczymy. Puszcza mnie pewnie w
najlepszym wypadku w czwartek.
 
reklama
Dzięki za kciuki :) na szczęście był to prawdopodobnie ,zupełnie fałszywe alarm. Ale początkowe badania wykazały w moczu białko, czyli mam jakąś infekcje układu moczowego, i prawdopodobnie to mi się jakimś cudem mocz saczył. Więcej dowiem się jutro jak mnie lepiej pobadają. Niestety, minimum 3 dni sobie poleże. Najważniejsze że z małym wszystko ok,kawał chłopa jest, wg rozmiarów pani dr wyzłożyła nam dzisiaj termin porodu na 24 marca :)

Dobrze ze to nic powaznego i ze z Dzidziusiem w porzadku. Najlepiej zaczekaj na wyniki z posiewu i zobaczysz. Jak beda w porzadku to diagnoze na pewno zmienia, i beda szukac przyczyny. Lez i sie nie martw na zapas. Trzymamy kciuki :)

A ja dzisiaj od rana zmeczona, znowu pol nocy nie spalam. I w ogole zaczał mnie bolec kregoslup. Masakra.
Miłego dnia!
 
Do góry