reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty i Lekarzy, badania, zdjęcia z USG

Evelinkaaa daj spokój najważniejsza jestes Ty i Twoje maleństwo i żeby ciąża przebiegała dobrze a nie jakiś lekarz który siedzi tylko w gainecie żeby kase zarabiać a nie być dla pacjenta. Pamiętam jak w 7 tyg. trafiłam do szpitala bo zaczełam krwawić. To była noc i zaspany lekarz przyjmował mnie na oddział i mówi że wszystko oki z dzidziusiem tylko krwiak pękł i dlatego pojawiło się krwawienie. No to ja że pojdę do domu jak wszystko jest dobrze a lekarz że nie bo muszą zapłacić im za mój pobyt w szpitalu na co ja :szok: chyba to jakiś żart :sad: i płacz jak przydzielili mi łóżko ( dodam że na początku ciąży strasznie waliły mi hormony raz śmiech za chwile krzyk a na koniec taki lament i płacz jakby nie wiadomo co się stało ) Z samego rana do szpitala przyszedł mój M z moją mamą która poszła do lekarza i okazało się że jest to znajmy i jak chce to oni mnie wypiszą ale zadzwoniłam prędzej do mojego lekarza i powiedział, żebym poczekała jak on będzie na oddziale i sam wszystko sprawdzi. A chodzi mi o fakt ze jak znajomy to do domu możesz iść a jak nie to leż bo oni kase muszą mieć za Ciebie. :crazy: Żal !!!
 
reklama
Beatka, moi_pas, Marteczka, L-oka, Kroczek, Balbiś, Dagmar, Polisia bardzo Wam dziękuję za opinie i słowa otuchy bardzo się przydały i macie rację poszłam za waszymi radami i uspokoiłam się i umówiłam na wizytę prywatnie do innego lekarza na 14 listopada i po prostu jego zapytam co powinnam jeszcze zrobić za badania których nie mam itd. i pójdę je zrobić na własną rękę dla własnego spokoju :) bardzo Wam dziękuję :)

Beatka
mówiłam o dodatkowych badaniach a ona na to że za 4-ry tygodnie będę miała skierowanie i USG :/

Balbiś gratulacje synka super że już wiesz :)

Dziękujemy, zobaczymy na następnym badaniu czy się potwierdzi. Niby lekarz powiedział ze na 100% ale u mnie jest 99% i będzie tak do porodu :-)
 
Po dzisiejszej wizycie jestem zadowolona bardzo! Ta druga ginekolożka chyba nawet lepsza niż moja poprzednia i za miesiąc też się do niej zapisałam na wizytę. Dostałam standardowo morfologię i mocz do zrobienia, toxo do powtórzenia. Zlecenie na obciążenie glukozą do zrobienia przed kolejna wizytą, i na usg połówkowe mam się umówić.
No i chociaż bez usg to lekarka stwierdziła, że ciąża bardzo "ładna", czuła ruchy, no i dała posłuchać tętna (na razie lekko słyszalne w tle). Uffff!
No i uświadomiła mi, że to lekkie pulsowanie, które czasem czuje to dziecko a nie jakaś żyła czy tętnica he he he
 
Po dzisiejszej wizycie jestem zadowolona bardzo! Ta druga ginekolożka chyba nawet lepsza niż moja poprzednia i za miesiąc też się do niej zapisałam na wizytę. Dostałam standardowo morfologię i mocz do zrobienia, toxo do powtórzenia. Zlecenie na obciążenie glukozą do zrobienia przed kolejna wizytą, i na usg połówkowe mam się umówić.
No i chociaż bez usg to lekarka stwierdziła, że ciąża bardzo "ładna", czuła ruchy, no i dała posłuchać tętna (na razie lekko słyszalne w tle). Uffff!
No i uświadomiła mi, że to lekkie pulsowanie, które czasem czuje to dziecko a nie jakaś żyła czy tętnica he he he

Super wieści!!! :-)
 
Dzięki dziewczyny!
Kamień z serca bo wizyta przekładana i już ponad 1,5 miesiąca minęło od ostatniej. Także cieszę się bardzo - ciekawe na ile czasu spokoju mi starczy:-D
 
Po dzisiejszej wizycie jestem zadowolona bardzo! Ta druga ginekolożka chyba nawet lepsza niż moja poprzednia i za miesiąc też się do niej zapisałam na wizytę. Dostałam standardowo morfologię i mocz do zrobienia, toxo do powtórzenia. Zlecenie na obciążenie glukozą do zrobienia przed kolejna wizytą, i na usg połówkowe mam się umówić.
No i chociaż bez usg to lekarka stwierdziła, że ciąża bardzo "ładna", czuła ruchy, no i dała posłuchać tętna (na razie lekko słyszalne w tle). Uffff!
No i uświadomiła mi, że to lekkie pulsowanie, które czasem czuje to dziecko a nie jakaś żyła czy tętnica he he he
Super wiesci :)
 
reklama
Ja też po wizycie :) wszystko ok, super wyniki, super usg :) będzie drugi chłopiec, więc będzie wesoło :) jest zdrowy, super rośnie :)
a wszystkie przesądy o kształcie brzucha, zachciankach, objawach są zupełnie u mnie bez pokrycia, dwie rózne ciaże i ta sama płeć hihi :) kolejne połówkowe
 
Do góry