reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty i Lekarzy, badania, zdjęcia z USG

Nie jestem w stanie gratulować każdej z osobna, bo już się pogubiłam, tyle wizyt ostatnio było :-) ale wszystkim razem gratuluje!!!! Zdjęcia piękne i niesamowite!!!!! Nie mogę uwierzyć w moim brzuszku też już taka istotka fika!!! Nadal to dla mnie jakieś takie niewiarygodne. Na ostatnim usg widziałam tylko 1cm plamkę z bijącym serduchem, ale jeszcze bez wyraźnych kształtów, a teraz już taka piękna istotka tam pewnie siedzi :-)
Ja wizytę mam dopiero 8 października!!
 
reklama
Dziewczyny gratuluję udanych wizyt. Wczoraj byłam u swojej cioci na usg, dzidzia ma juz 5,83 cm, kosc nisowa jest, przeziernosc karkowa ok. Musielismy wziąść Olę z sobą i też widziała dzidzię, w gabinecie była oszołomiona ale wieczorem mi opowiadała że dzidzie widziała i że jest u mnie w brzuszku :-) Aha i jeszcze co do płci to ciocia powiedziała że coś tam zobaczyLa ale nie chciała Nam powiedzieć bo powiedziała że to za wcześnie. Wg usg to wczoraj był 12 tydz. 4 dzieñ. Rozmaiałam jeszcze o porodzie to odrazu powiedziała mi ze będę miała cc jeśli nic się nie zmieni i nie będę miała wcześniej skurczy to 04.04. U swojegi gin.mam wizytę 08.10.
 
Kochane ja tak ogółem gratuluję udanych wizyt, zdjęcia przeslodkie az trudno uwiezyć że takie małe ludki już nosimy w brzuszkach. Cieszę sie ze same dobre wieścio na tym watku.

Marcia- ja też 08 paz na wizytę.
 
Nie doczytałam, ja lekarce udowodniłam w 13 tyg, że czuję ruchy. Ona robiła usg a ja jej mówiłam, kiedy się rusza.
To bylo przy Amelce. Nie złe zdziwko miała ;P
Więc czuć można, szczególnie jak jesteś bardzo szczupła ale łatwo je z czymś pomylić. Ja teraz jeszcze nie czuję :no:

Dopiero teraz zauwazylam Twoj post. No wlasnie jestem bardzo szczupla i serio wydaje mi sie ze wiem kiedy sie male rusza :) To zupelnie inne odzucia niz te zwiazane z przewodem pokarmowym ;)
 
Moze to nie ten watek, ale czy Wy juz czujecie powiekszona macice?? Ostatnio szukalam kiedy jest na jakiej wysokosci i wszedzie podaja ze w 16 tygodniu dwa palce nad spojeniem lonowym. Ale kiedy zaczyna wystawac??? Gdzies czytalam ze ok. 12 tygodnia. Mnie sie wydaje ze powoli zaczynam ja czuc jak sie poloze na plasko i wymacam. Ale ja szczupla jestem wiec moge czuc. Pamietam jak w pierwszej ciazy az mi sie odznaczala macica jak lezalam na wznak.
A gdzie Wy te ruchy czujecie? Bo wedlug tego powinnyscie czuc bardzo nisko w okolicy spojenia lonowego. Wszystko co czuc na tym etapie wyzej to tylko zludzenie.
 
Ja tez czuje bardzo nisko :) Tak gdzies na wysokosci jajnika (na moje niemedyczne oko ;)), tylko bardziej na srodku. Najczesciej jak w koncu siadam albo sie klade po szybszym marszu, ale czasem tak po prostu ;)
 
a ja nico nie czuję :/ wieczorem jestem wzdęta jak balon, a rano jak leżę to brzuch mi wsysa i jest wklęsły :/ cały czas czekam, bo wydaje mi się, że w okolicy 12-13 tyg powinnam już zacząć czuć, że coś się powiększa.
 
Witajcie dziewczyny :) wyniki odebrane i ryzyko jest bardzo niskie wyliczono mi 1:40000 więc doktor powiedziała że już nie trzeba robić dalszych badań wszystko jest ok :))) więc teraz jestem już spokojna i teraz 3.10 mam wizytę i już nie mogę się doczekać :)))
 
reklama
Do góry