reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty i Lekarzy, badania, zdjęcia z USG

Hejka dziewczyny :) no to i ja się pochwalę :) całą noc nie spałam z nerwów bo dzisiaj miałam USG przesiewowe, maluszek śliczny, podskakiwał sobie i machał rączkami no i pokazał wszystkie 5 paluszków hihi :) ale niestety nie chciał pokazać co ma między nóżkami :p wszystko jest ok przezierność i nosek więc już jestem spokojniejsza ale jeszcze dla pewności zrobiłam badania z krwi, tak żeby mieć spokojne sumienie :) a wyniki już powinny być jutro :)

CAM00219.jpg CAM00221.jpg
 

Załączniki

  • CAM00219.jpg
    CAM00219.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 54
  • CAM00221.jpg
    CAM00221.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 48
reklama
hej laseczki :) gratuluje Wam udanych wizyt i pięknych zdjęciulek :) każde usg jest wielkim przeżyciem -przynajmniej dla mnie :) ja miałam usg 2 tygodnie temu a następne za tydzień i już nie mogę sie doczekać gdy tak sie na te Wasze śliczne pociechy napatrze :D

Evelinka a tak sie martwilaś... :) super :)

pozdrawiam
 
Evelinkaaa, gratulacje, piekna dzidzia! :)
Ja tez sie przed tym USG genetycznym denerwowalam jak glupia... I to dwa razy, bo za pierwszym podejsciem dzidzia byla za mala, trzeba bylo poczekac kilka dni az podrosnie. U mnie takie nerwy byly chyba dlatego, ze moi sasiedzi maja roczne blizniaki z zespolem Downa. Statystycznie zupelnie nie byli w grupie ryzyka i nawet nie robili badania bo uznali ze nie ma sensu...

Ja przy swoim badaniu zapomnialam kompletnie o tych testach z krwi. Mozna to jeszcze zrobic przy USG w polowie ciazy?
 
Jakie piekne zdjecia dziewczyny!
Ja mam dopiero 04.10, ale tez sie denerwuje, zeby bylo wszystko ok, bo chciala bym miec zdrowiutkie dzidzi!
Dzies bylam na badaniu krwi, wyniki 01.10 na wizycie u ginki i juz sie boje, czy wszystko bedzie ok, dawno nie robilam krwi, morfologii itp...
 
Jouluatto, Aniołek śliczne fotki! Przy pierwszej córci codziennie oglądałam filmik z usg :)
Jutro zobaczę moje maleństwo ale to jeszcze nie to genetyczne usg. Im bliżej wizyty tym bardziej się denerwuję, że coś jest nie tak... Po moim czerwcowym poronieniu trochę się dystansuję do tego, że jestem w ciąży, boje się, że jak bardzo pokocham to maleństwo to coś się stanie...

Przestań już, będzie dobrze!!!
Ciesz się ciążą :)

Hejka dziewczyny :) no to i ja się pochwalę :) całą noc nie spałam z nerwów bo dzisiaj miałam USG przesiewowe, maluszek śliczny, podskakiwał sobie i machał rączkami no i pokazał wszystkie 5 paluszków hihi :) ale niestety nie chciał pokazać co ma między nóżkami :p wszystko jest ok przezierność i nosek więc już jestem spokojniejsza ale jeszcze dla pewności zrobiłam badania z krwi, tak żeby mieć spokojne sumienie :) a wyniki już powinny być jutro :)

Zobacz załącznik 584611 Zobacz załącznik 584616

Super fotki :)

Evelinkaaa, gratulacje, piekna dzidzia! :)
Ja tez sie przed tym USG genetycznym denerwowalam jak glupia... I to dwa razy, bo za pierwszym podejsciem dzidzia byla za mala, trzeba bylo poczekac kilka dni az podrosnie. U mnie takie nerwy byly chyba dlatego, ze moi sasiedzi maja roczne blizniaki z zespolem Downa. Statystycznie zupelnie nie byli w grupie ryzyka i nawet nie robili badania bo uznali ze nie ma sensu...

Ja przy swoim badaniu zapomnialam kompletnie o tych testach z krwi. Mozna to jeszcze zrobic przy USG w polowie ciazy?

Myślę, że jak ci bardzo zależy powinnaś zadzwonić i powiedzieć, że chcesz wykonać test.
 
Hej,

gratuluje wizyt :) piękne dzieciaczki i same dobre wiesci. Ja mam wizyte 1 pazdziernika, chyba oszaleje do tego czasu. Mam miec USG i test z krwi. brrr.. znowu pobieranie :)
 
reklama
Do góry