reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty i Lekarzy, badania, zdjęcia z USG

Pozazdrosciłam pięknych zdjęć i wklejam fote z naszego USG genetycznego, z zeszlego tygodnia :)

ImageUploadedByForum BabyBoom1380135822.368883.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1380135822.368883.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1380135822.368883.jpg
    43,6 KB · Wyświetleń: 77
reklama
Jouluatto śliczna focia :) ale Wam zazdroszczę że już jesteście po, ja się strasznie denerwuje przed jutrem, mam nadzieję że wszystko będzie ok i podzielę się z Wami taki samymi pięknymi fotkami :))))
 
Hejka - Gratuluję waszych wizyt :) ja tylko na chwilkę, melduję się po wizycie, dzidzia zdrowa, przezierność karkowa ok, kość nosowa też, serduszko pięknie biło, rączki i nóżki na swoim miejscu :) Mężuś był ze mną, był w szoku, że już tak dzidzia paluszkami w rączce rusza :) hehe wrzucam fotki

Ale super, super, super!!!!! Ta rączka taka malutka :)

Pozazdrosciłam pięknych zdjęć i wklejam fote z naszego USG genetycznego, z zeszlego tygodnia :)

Zobacz załącznik 584566

Super :)

Jouluatto śliczna focia :) ale Wam zazdroszczę że już jesteście po, ja się strasznie denerwuje przed jutrem, mam nadzieję że wszystko będzie ok i podzielę się z Wami taki samymi pięknymi fotkami :))))

Nie denerwuj się, na pewno będzie dobrze!!!

Wiecie co ja strasznie żałuję, że o płeć nie spytałam ale wiecie jak jest... były ważniejsze rzeczy
 
Nie doczytałam, ja lekarce udowodniłam w 13 tyg, że czuję ruchy. Ona robiła usg a ja jej mówiłam, kiedy się rusza.
To bylo przy Amelce. Nie złe zdziwko miała ;P
Więc czuć można, szczególnie jak jesteś bardzo szczupła ale łatwo je z czymś pomylić. Ja teraz jeszcze nie czuję :no:
 
Jouluatto, Aniołek śliczne fotki! Przy pierwszej córci codziennie oglądałam filmik z usg :)
Jutro zobaczę moje maleństwo ale to jeszcze nie to genetyczne usg. Im bliżej wizyty tym bardziej się denerwuję, że coś jest nie tak... Po moim czerwcowym poronieniu trochę się dystansuję do tego, że jestem w ciąży, boje się, że jak bardzo pokocham to maleństwo to coś się stanie...
 
reklama
Aniolek, Jouluatto - piękne zdjątka!!! gratuluje Wam, że z maluchami wszystko dobrze! a te zdjęcia z 12 tyg z usg są zawsze najlepszą pamiątką, bo tylko teraz widać całą dzidzie, później już jest za duża na jedno zdjęcie ;)
 
Do góry