reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty i Lekarzy, badania, zdjęcia z USG

reklama
Ja spanikowana tym bolem pachwiny pognalam dzis do ginekologa. USG nie bylo robione, ale pani doktor twierdzi ze nie ma zadnych powodow do niepokoju, bo macica jest miekka i prawidlowo polozona, a szyjka dluga i zamknieta. Bol prawdopodobnie w zwiazku z zaparciami, dostalam jakis syrop majacy im przeciwdzialac, czopki (o zgrozo!) rozkurczowe oraz zalecenie brania magnezu. Gin powiedziala ze bole ktore sa wyraznie umiejscowione tylko z jednej strony nie moga byc zwiazane z dzidzia i nie ma co sie nimi za mocno denerwowac.
 
witam. Gratuluje wizyt:tak:
Moja zaczęła się od stanu przedzawałowego:szok::szok::szok: Położna 4 razy mierzyła mi ciśnienie, bo nie wierzyła własnym uszom hahhaha a miałam 146/80 dopiero za 4 razem spadło do 135/80 i dala sobie spokój:-)
A co do badań....przezierność pomiędzy 1,3 a 1,5; serduszko bije pięknie;żołądek itd ok; kość nosowa też ok. generalnie wszystko ok. O płeć nie pytałam i nawet nie wiem ile "Cosik" ma cm. Ale nie ważne, ważne, że zdrowy:tak::tak::tak: Jedyne co, to łożysko jest bardzo nisko i na tylnej ścianie.....więc ponoć bardzo wolno będzie się podnosić. Od tego też były plamienia no i mamy celibat na kolejny miesiąc:baffled: Lekarz dał jeszcze 2 opakowania dupka, a po skończeniu opakowania kwasu foliowego mam brać Pregne plus.
I tyle z wizyty:D Generalnie jestem uspokojona(tylko mąż podłamany celibatem).
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam. Gratuluje wizyt:tak:
Moja zaczęła się od stanu przedzawałowego:szok::szok::szok: Położna 4 razy mierzyła mi ciśnienie, bo nie wierzyła własnym uszom hahhaha a miałam 146/80 dopiero za 4 razem spadło do 135/80 i dala sobie spokój:-)
A co do badań....przezierność pomiędzy 1,3 a 1,5; serduszko bije pięknie;żołądek itd ok; kość nosowa też ok. generalnie wszystko ok. O płeć nie pytałam i nawet nie wiem ile "Cosik" ma cm. Ale nie ważne, ważne, że zdrowy:tak::tak::tak: Jedyne co, to łożysko jest bardzo nisko i na tylnej ścianie.....więc ponoć bardzo wolno będzie się podnosić. Od tego też były plamienia no i mamy celibat na kolejny miesiąc:baffled: Lekarz dał jeszcze 2 opakowania dupka, a po skończeniu opakowania kwasu foliowego mam brać Pregne plus.
I tyle z wizyty:D Generalnie jestem uspokojona(tylko mąż podłamany celibatem).

Bardzo dobre wieści,
ja nie mam celibatu i mi wolno ale boję się jak byk i nie chcę i mąż też już zaczyna się wkurzać:D
 
Do góry