reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty i Lekarzy, badania, zdjęcia z USG

reklama
Mi niestety na ostatnim USG tydzień temu tez gin nie powiedziała nic o płci, powiedziała, że jeszcze za szybko, mogłaby strzelać, może za 2 tyg już cos lepiej bedzie widać
 
Goga jeszcze ja, jeszcze ja!!! U mnie juz dwoch lekarzy powiedzialo ze bedzie chlopak wiec raczej pewne.
Dagmar sluchaj lekarza!!! W twoim przypadku to konieczne.
Ja dzwonilam do mojej gin powiedziec jej ze bylam w szpitalu i co stwierdzili no i kazala mi przyjsc za dwa tygodnie na wizyte a nie za trzy jak bylysmy umowione. A do tej pory mam brac luteine dopochwowo i odpoczywac.
 
od razu powiem, że byłam dziś u lekarza, tatuś pierwszy raz zobaczyl dzidzie i szok, że ona serio tam jest taka malutka! niestety nie mam fotki :( młody nie mieści się już cały na monitorze :p i ma 12cm więc szykuje mi się duże dzieciątko. marcia331 uważaj na siebie! :)
 
Mnie po wczorajszej cytologii zaczął boleć brzuch w lewym dolnym boku, przy chodzeniu głównie, w związku z tym byłam u lekarza i prawdopodobnie mam poluzowane jakieś wiązadło? W każdym razie mam zwolnienie na miesiąc i nakaz bezwzględnego leżenia :/ jakby do jutra nie przeszło to mam się zgłosić po skierowanie do szpitala (ale zgłoszę się po niedzieli jeśli będzie taka potrzeba).
Poza tym, miałam USG :D ewidentnie chłopak! Długość 11,5 cm od dupki do głowy :p wszystko ma śliczne, jakie trzeba i ile trzeba :)
 
od razu powiem, że byłam dziś u lekarza, tatuś pierwszy raz zobaczyl dzidzie i szok, że ona serio tam jest taka malutka! niestety nie mam fotki :( młody nie mieści się już cały na monitorze :p i ma 12cm więc szykuje mi się duże dzieciątko. marcia331 uważaj na siebie! :)

pewnie na taki widok tatus sie zdziwil, hehe mojego dopiero to czeka, ale pewnie bedzie podobnie, oni nie zdaja sobie sprawy, ze dzidzi jest w naszym brzuszku
 
Mnie po wczorajszej cytologii zaczął boleć brzuch w lewym dolnym boku, przy chodzeniu głównie, w związku z tym byłam u lekarza i prawdopodobnie mam poluzowane jakieś wiązadło? W każdym razie mam zwolnienie na miesiąc i nakaz bezwzględnego leżenia :/ jakby do jutra nie przeszło to mam się zgłosić po skierowanie do szpitala (ale zgłoszę się po niedzieli jeśli będzie taka potrzeba).
Poza tym, miałam USG :D ewidentnie chłopak! Długość 11,5 cm od dupki do głowy :p wszystko ma śliczne, jakie trzeba i ile trzeba :)



no to super, jejku kiedy ja poznam plec, aaa ciesze sie!
 
reklama
Mnie po wczorajszej cytologii zaczął boleć brzuch w lewym dolnym boku, przy chodzeniu głównie, w związku z tym byłam u lekarza i prawdopodobnie mam poluzowane jakieś wiązadło? W każdym razie mam zwolnienie na miesiąc i nakaz bezwzględnego leżenia :/ jakby do jutra nie przeszło to mam się zgłosić po skierowanie do szpitala (ale zgłoszę się po niedzieli jeśli będzie taka potrzeba).
Poza tym, miałam USG :D ewidentnie chłopak! Długość 11,5 cm od dupki do głowy :p wszystko ma śliczne, jakie trzeba i ile trzeba :)

super!!! a teraz leż :)
 
Do góry