reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty i Lekarzy, badania, zdjęcia z USG

Agunia nie denerwuj się, bedzie ok. Już kiedyś pisałam jak było u mojej kuzynki. Usg źle wyszło(niby), badania prenatalne tez, powiedzieli, że dziecko raczej będzie roślinką itd, dali 15 minut do namysłu czy usuwa ciążę czy nie i co......ma przecudownego,zdrowego synusia:tak::tak: Trzymam kciuki i wierzę, że u Ciebie tez tak bedzie.
 
reklama
mam jeszcze do Was dziewczyny pytanie, bo czytam, że tak ładnie tyjecie a ja od początku ciąży przytyłam tylko 1,5kg..maluszek cały czas rośnie zdrowo, ja dobrze się odżywiam, jem często a nie tyje, myslicie, że jest się czym martwic? to moja pierwsza ciąża więc nie za bardzo wiem. w środę mam kolejną wizytę u lekarza to poproszę o zdjęcie i Wam prześle mojego syneczka :) mam też problem z zainstalowaniem suwaczka więc jakbyście mi powiedziały jak to wgrac na stałe to też byłabym wdzięczna ;)

 
Agunia wszystko będzie dobrze :tak: Na pewno teraz czeka Cię ciężki okres, jakby co zawsze jesteśmy tutaj żeby Cię wspierać.

Ja po wizycie. U dzieciolka wszystko w porządku. Przezierność i pomiary jak należy, wszystko ma na swoim miejscu. Tylko jeszcze nie ujawniło co ma między nóżkami, ale to już najmniejszy problem ;-)

Pytałam o witaminy i na razie mam nie brać, tylko zdrowo się odżywiać, bo tak najlepiej uzupełniać witaminy.

Dzieciątko ma już 6,5 cm.
Zdjęcia mam, ale słabo widać WP_000705.jpg
 

Załączniki

  • WP_000705.jpg
    WP_000705.jpg
    13,4 KB · Wyświetleń: 89
Eysiek gratulacie:) Strasznie cieszą każde kolejne dobre wieści:).

Nina jeśli chodzi o suwaczek to w swoim profilu wchodzisz w ustawienia sygnatur czy jakos tak to sie nazywa. Po lewej stronie na takich zielonych polach. A potem z tego co pamietam kopiujesz adres suwaczka do pola chyba z napisem url. Nie pamietam juz jak to robilam ale moze jeszcze inne dziewczyny cos podpowiedza:)
 
Agusia- nie martw się na zapas. 1:112 to 111 szans na zdrowego maluszka :-) Wszystko będzie w porządku, zobaczysz :-)
Nina - każda ciąża jest inna, przyrosty wagi też są różne. Moja znajoma przytyła w ciąży 8kg i urodziła zdrową, 3kg córeczkę. Ja mam 1kg na plusie dopiero :-)
Edysiek - śliczny maluszek :-) Cieszę się że wszystko w porządku :-)
 
reklama
mam jeszcze do Was dziewczyny pytanie, bo czytam, że tak ładnie tyjecie a ja od początku ciąży przytyłam tylko 1,5kg..maluszek cały czas rośnie zdrowo, ja dobrze się odżywiam, jem często a nie tyje, myslicie, że jest się czym martwic? to moja pierwsza ciąża więc nie za bardzo wiem. w środę mam kolejną wizytę u lekarza to poproszę o zdjęcie i Wam prześle mojego syneczka :) mam też problem z zainstalowaniem suwaczka więc jakbyście mi powiedziały jak to wgrac na stałe to też byłabym wdzięczna ;)


No ja jestem na 0 ani nie przytyłam ani nie schudłam a za 14 dni kończę 4 miesiąc :)

Agunia wszystko będzie dobrze :tak: Na pewno teraz czeka Cię ciężki okres, jakby co zawsze jesteśmy tutaj żeby Cię wspierać.

Ja po wizycie. U dzieciolka wszystko w porządku. Przezierność i pomiary jak należy, wszystko ma na swoim miejscu. Tylko jeszcze nie ujawniło co ma między nóżkami, ale to już najmniejszy problem ;-)

Pytałam o witaminy i na razie mam nie brać, tylko zdrowo się odżywiać, bo tak najlepiej uzupełniać witaminy.

Dzieciątko ma już 6,5 cm.
Zdjęcia mam, ale słabo widać Zobacz załącznik 587237

Ja tam widzę, albo mi się wydaje :D
Dzidziuś na górze z główką na prawo?

Cieszę się, że po wizycie ok. Ja idę we wtorek z bandą badań.
 
Do góry