reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty i Lekarzy, badania, zdjęcia z USG

reklama
Agutka- no własnie ja nie widzę co jest na monitorze podczas badania, ona mi nie pokazuje monitora, wczoraj powiedziała ze jej sie obrazy nakładają i dlatego mi nie pokazała, po prostu sprzęt kiepskiej jakosc, ale jak wykombinuję kaske to sie przejdę gdzieś prywatnie na Usg żeby podejrzeć płec.

kroczek, lil kate- śliczne maluszki
 
Moja doktor nie jest zwolenniczką faszerowana się suplementami. Kazała się zdrowo odżywiać, sprawdzić sobie, które produkty zawierają najbardziej potrzebne w ciąży elementy i włączyć je do diety, owoce, warzywa i dużo wody. Mam ewentualnie zakupić magnez +b6, i zrobić sobie około 17 - 18 tyg dokładne badania krwi + krzywą cukrową i wtedy zobaczymy czy coś więcej mi trzeba :-)
 
Cześć Dziewczyny. Dzisiaj w pracy dostałam telefon z gabinetu, że muszę przyjść odebrać wyniki badań papp-a. Poszliśmy po nie z mężem i niestety wyniki nie są najlepsze. Ryzyko urodzenia dziecka z zespołem downa wynosi 1:212 :-(
 
Agunia ale z tego co słyszałam to jeśli jest takie ryzyko to robią jeszcze jakieś dodatkowe badania to jest aminopunkcja i biopsja trofoblastu tylko że są inwazyjne.

A co na to Twój ginekolog?
 
reklama
Agunia, a ile Ci wyszla przeziernosc?
Sory jesli wczesniej nie doczytalam.
A prawdopodobienstwo 1:212 to jest chyba nie tak zle i tak, bo 1 na 212 przypadkow jest z wada, Wy napewno bedziecie miec zdrowiutkie dzieciatko!
 
Do góry