reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty i Lekarzy, badania, zdjęcia z USG

Bardzo się cieszę Kochane że jesteście:tak: to wielkie wsparcie wiedzieć że jest ktoś kto nas rozumie:) Zawsze dziwił mnie ten fenomen że tak wiele kobitek w różnym wieku, z różnych środowisk, z większym bądź mniejszyn bagażem doświadczeń jest w stanie zebrać się i być wsparciem dla całkiem obcej osoby:)

Zjadłam śniadanie i położyłam się i ... nic. Już zaczęły mi łzy lecieć a tu Kubuś poruszył się kilka razy tak wyraźnie, że to na 100% on:-D
Może dziewczyny panikuję bardzo ale powiem Wam że tak się zestresowałam tą ostatnią wizytą i tym nowym lekiem który nie dosyć że jest niedostępny to jeszcze jest cholernie drogi bo okolo 170zl za opakowanie, że wymiękłam. zWiem że stres szkodzi Kubusiowi dlatego postaram się być już spokojniejsza ale wiecie jak jest czasami się nie da...
 
reklama
kroczek_k, wiem że ciężko się nie stresować ale dla dzidzi warto wrzucić na luz. Jeśli nadal będziesz się niepokoić i Kubuś będzie za spokojny to jedź na IP, lepiej tak niż masz się zamartwiać, sprawdzą czy wszystko ok. Ale ja też mam tak czasami z maleństwem, że w dzień prawie go nie czuje a zaczyna brykać wieczorem. Trzymaj się
 
dziewczyny, wczoraj miałam usg połówkowe i wszystko jest super :) Antoś (a przynajmniej mam nadzieję, że to dalej Antoś, bo tym razem siusiaka skrywał, jak tylko mógł) jest okazem zdrowia. waży 418 gramów. zakrywał i siusiaka, i twarz, ale z tego, co udało się podejrzeć, wygląda tak:

Zobacz załącznik 599841
























Śliczny Antoś - tak spokojnie wygląda. Rozczulam się jak patrzę na takie zdjęcia:tak::tak:
 
Kroczek nie martw się, moja dzidzia też ostatnio mniej aktywna. Nie wiem czy to przez to, że raczej siedziałam i nic nie robiłam. Wcześniej więcej byłam na chodzie i jak przysiadłam to wtedy czułam malucha. A teraz dużo mniej. Tez się martwiłam, ale bryka to chyba jest ok :tak:

Lekiem się nie martw, na pewno lekarz wie co robi. Ja też musiałam zaufać mojego pulmonologowi, że leki które mi przepisał są bezpieczne dla maleństwa. Ale powiedział mi, że najważniejsze to dotlenić dziecko.
 
Bardzo się cieszę Kochane że jesteście:tak: to wielkie wsparcie wiedzieć że jest ktoś kto nas rozumie:) Zawsze dziwił mnie ten fenomen że tak wiele kobitek w różnym wieku, z różnych środowisk, z większym bądź mniejszyn bagażem doświadczeń jest w stanie zebrać się i być wsparciem dla całkiem obcej osoby:)

Zjadłam śniadanie i położyłam się i ... nic. Już zaczęły mi łzy lecieć a tu Kubuś poruszył się kilka razy tak wyraźnie, że to na 100% on:-D
Może dziewczyny panikuję bardzo ale powiem Wam że tak się zestresowałam tą ostatnią wizytą i tym nowym lekiem który nie dosyć że jest niedostępny to jeszcze jest cholernie drogi bo okolo 170zl za opakowanie, że wymiękłam. zWiem że stres szkodzi Kubusiowi dlatego postaram się być już spokojniejsza ale wiecie jak jest czasami się nie da...

masz prawo do panikowania :)
Ja też sobie panikuję jak coś się dzieje :)
Chociaż jak zobaczę na suwaczku skończony 26 tc to odetchnę z ulgą :)
 
Oj Dagmar gdzie mi tam do 26tc:) Ale pocieszam się że dokładnie w moje urodziny w lutym stuknie mi 30tc więc aby do urodzin:)) Ale poważnie to Kubuś chyba wyczaił że mam się denerwuje i zaczął się ruszać:)) Jestem zatem spokojniejsza:)
 
Kroczku Moja Niunia też czasami cały dzionek śpi a wieczorem zaczyna harcować tak że zasnąć się nie da :-) nawet czasami słodkości na nią nie działają kopnie tylko delikatnie i dalej spokój :) ale jak ma taki dzień spokojny to następny jest ruchliwy :) nie martw się musi być dobrze :)

Goga śliczny Antoś :)
 
hej!
a ja juz po dzisiejszej wizycie usg, ktora mialam na 17, a weszlam dopiero o 18:30, troche sie naczekalam, ale bylam z mama i sobie gadalysmy.
Dzis lekarz mial zbadac serducho, bo dokladniej widac niz z miesiac temu, gdy u niego bylam i wszystko jest w porzadku.
Maluch wazy 675 gram i kilka dni jest starszy. Waga to +/- 110 gram i on powiedzial, ze jego zdaniem nasz jest wiekszy :-)
Wszystko oki, sprawdzal po kolei narzady, raczki i nozki, no chyba z 30 min u niego siedzialam, ale za to go cenie, mimo opoznienia on tlumaczy dokladnie i powoli, takze dzidzioch rosnie, jest wszystko ok!
Maly jest glowka w dol po prawej stronie, a nozki ma po lewej u gory :-)

Ciesze sie i ciesze sie, ze i u Was wszystko dobrze!!!
 
Kroczek, moj maly tez ma ostatnio jakies "ciche dni" ;) Czuje go zazwyczaj raz rano po przebudzeniu i potem do wieczora prawie wcale. Moze nam maluszki w sen zimowy pozapadaly? ;)

Rozumiem Twoje obawy odnosnie lekow... Ja mam wyrzuty sumienia nawet jak biore ta nakazana No-spe... Z drugiej strony jak nie wezme i zlapia mnie skurcze to wyrzuty sa jeszcze wieksze... Chyba trzeba zaufac lekarzom i sprobowac nie wpadac w paranoje...

Mandziolina, gratuluje udanej wizyty :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Madziolinka gratuluję udanej wizyty:) Jestem już spokojniejsza:)) Kubuś później urzędował cały dzień z przerwami na spanie:)

Zauważyłam że robi się spokojniejszy jak wezmę ten lek ale już nie panikuję:))
 
Do góry