reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty i Lekarzy, badania, zdjęcia z USG

dziewczyny czy któraś z Was może ma podobny problem, mianowicie wczoraj położyłam się do łóżka, przewracam się na bok i czuję że mam mokrą koszulkę więc poszłam do łazienki i się okazało, że mi kilka kropel wyciekło z piersi. kurczę to nie za szybko? nie wiem czy coś jest nie tak, czy to normalne, ale miłe w każdym razie ani trochę..:no:
 
reklama
Faktycznie te dwa najważniejsze usg miałam robione w szpitalu medicover i naprawdę mają tam niezłe usg co chyba widać ;-), aż sama byłam w szoku jakie to moje dziecko już ukształtowane w 20 tygodniu :szok: ale się cieszę bo jak coś zawsze sobie na tą buźkę kochaną spojrzę i od razu mi lepiej;-)

nina2013 no ja póki co jeszcze takich rzeczy nie miałam, ale też nie mam za dużych piersi... Może już Ci się proces laktacji zaczyna ale nie wiem czy to nie powinno podczas porodu ruszyć:shocked2:...
Ale wiem jedno:-)!!! Nasze doświadczone mamy napewno Ci powiedzą co i jak :-);-)!!!
 
magda8805 na prawdę super mają tam usg! :) a piersi też nie mam dużych wręcz przeciwnie, zawsze były małe, teraz urosły ale dalej szału nie ma :p na te doświadczone mamy właśnie liczę :-D
 
Dziękuję Kochane za wsparcie i poczytałam troszkę na necie o tym leku. Podobno skuteczny mam tylko nadzieję że nie zaszkodzi Kubusiowi ale lekarz chyba nie dawałby mi leku groznego dla Maluszka.
 
Nina - ja wprawdzie niedoświadczona ale taki mały wyciek jest normalny. Ja miałam pierwszą siarę w 15 tyg chyba, a dwa tygodnie temu poplamiłam biustonosz. Pojawienie się pierwszego mleka jest sprawą bardzo indywidualną, więc nie masz się czym martwić :-)
 
dziewczyny, wczoraj miałam usg połówkowe i wszystko jest super :) Antoś (a przynajmniej mam nadzieję, że to dalej Antoś, bo tym razem siusiaka skrywał, jak tylko mógł) jest okazem zdrowia. waży 418 gramów. zakrywał i siusiaka, i twarz, ale z tego, co udało się podejrzeć, wygląda tak:

USG_17.JPG
 

Załączniki

  • USG_17.JPG
    USG_17.JPG
    19,3 KB · Wyświetleń: 117
reklama
kroczek_k, leż i wypoczywaj. Nie stresuj się mniejszą aktywnością, może akurat mały zrobił sobie drzemkę. Jak cie to martwi zjedz coś i zobacz czy się rozkręci.
nina2013, ja w pierwszych ciążach z reguły przed połówką już siarę miałam, organizmy różnie przygotowują się do laktacji, nie jest to nic niepokojącego:tak:
Dziewczyny, gratuluje udanych wizyt i pięknych zdjęć maluszków
 
Do góry