reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty i Lekarzy, badania, zdjęcia z USG

czesc dziewuszki tydzien temu mialam badanie polowkowe, moja corcia wazyla 540g w 23tyg.1d, zastanawiam sie czy waga nie jest za niska:-( jak jest z waszymi pociechami???gdziesz przeczytalam ze niektore maluszki w 22 tyg wazyly 700 gr... jestem przewrazliwiona, rok temu pochowalam swojego aniolka (25tyg) teraz kazda ciaza bedzie dla mnie bardzo stresujaca...:-( jak wasze pociechy rosna

moja w 23 miała 470
 
reklama
Gosia moja malutka w 23 tc ważyła 465 g :-) i lekarz powiedział że wszystko ok :-) wszystko będzie dobrze główka do góry i same pozytywne myśli :-)

myslalam ze jest mala, kazde malenstwo rosnie swoim tempem, zapewne kazdy przyrost jest inny, indywidualny, jedne maluszki przybieraja szybciej zas inne nadrabiaja pozniej :tak:
 
dziekuje Wam za odp , a tu moja najkochansza pociecha, smieszka zdjecie z 23tyg.1d.
, CAM00359.jpg
 

Załączniki

  • CAM00359.jpg
    CAM00359.jpg
    8 KB · Wyświetleń: 77
gosia13586 ja dzisiaj byłam na badaniach i w 23t2d Mały waży 570 gram więc wydaje mi się, że wynik Twojej córci jest prawidłowy. A tak swoją drogą to piękny ma uśmiech :-)

A tak w ogóle to pochwalę się, że wizyta była bardzo udana. Mamusia ma idealne wyniki, synuś się idealnie rozwija, a łożysko się idealnie uniosło :-) Udało się nawet podejrzeć buźkę, bo wcześniej Mały nie chciał jej pokazać. Siurakiem machał jak szalony i niemal na każdym ujęciu było go widać, ale twarz zasłaniał rękami. W każdym bądź razie usteczka ma po mamusi i zrobił mi śliczny dziubek. Najpierw się zmartwiłam, że przecież chłopcom nie pasują duże usta, ale zaraz poczułam przypływ dumy, że jednak coś tam po mnie odziedziczy i przestało mi to przeszkadzać :-)

2013-12-16 18.14.12.jpg
 

Załączniki

  • 2013-12-16 18.14.12.jpg
    2013-12-16 18.14.12.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 69
Widze ze dzis dzien z USG w tle :)

Gosia, piekny usmiech! :)
Agunia, cudny synek! :)

Nasz tez sie dzis ladnie pokazal i pierwszy raz wyglada "dzidziusiowo" :)
W 25tyg (24wg USG) wazy 641gr i ma wszystko "na miejscu".

Niestety lozysko nadal w zlej pozycji, zeszlotygodniowa poprawa byla najwyrazniej chwilowa. Za to szyjka ok.

A to nasz synus :)

ImageUploadedByForum BabyBoom1387218832.462571.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1387218832.462571.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1387218832.462571.jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 74
Ostatnia edycja:
Dziewczyny słodkie te Wasze pociechy:) oj już nie mogę doczekać się środy:)) Mam nadzieję że wszystko w porządku:))
 
dziekuje Wam za odp , a tu moja najkochansza pociecha, smieszka zdjecie z 23tyg.1d.
, Zobacz załącznik 599312

gosia13586 ja dzisiaj byłam na badaniach i w 23t2d Mały waży 570 gram więc wydaje mi się, że wynik Twojej córci jest prawidłowy. A tak swoją drogą to piękny ma uśmiech :-)

A tak w ogóle to pochwalę się, że wizyta była bardzo udana. Mamusia ma idealne wyniki, synuś się idealnie rozwija, a łożysko się idealnie uniosło :-) Udało się nawet podejrzeć buźkę, bo wcześniej Mały nie chciał jej pokazać. Siurakiem machał jak szalony i niemal na każdym ujęciu było go widać, ale twarz zasłaniał rękami. W każdym bądź razie usteczka ma po mamusi i zrobił mi śliczny dziubek. Najpierw się zmartwiłam, że przecież chłopcom nie pasują duże usta, ale zaraz poczułam przypływ dumy, że jednak coś tam po mnie odziedziczy i przestało mi to przeszkadzać :-)

Zobacz załącznik 599327

Widze ze dzis dzien z USG w tle :)

Gosia, piekny usmiech! :)
Agunia, cudny synek! :)

Nasz tez sie dzis ladnie pokazal i pierwszy raz wyglada "dzidziusiowo" :)
W 25tyg (24wg USG) wazy 641gr i ma wszystko "na miejscu".

Niestety lozysko nadal w zlej pozycji, zeszlotygodniowa poprawa byla najwyrazniej chwilowa. Za to szyjka ok.

A to nasz synus :)

Zobacz załącznik 599330

laski ale ja wam zazdroszczę tych zdjęć z buziulkami :) cudne są. Takie już dzieciaczki a jeszcze tyle czasu w brzuszkach posiedzą :)
 
Super zdjęcia dziewczyny, piekne maluszki!!

gosia13586 usmiech bomba! :D

Nieznajoma1979 to duży chłopak Ci rośnie! moja babcia zawsze mówiła, że sen jest najlepszym lekarstwem więc jak się nie za dobrze czujesz to śpij i cały dzień :) najważniejsze żebyś była zdrowa :) a maluszki już sobie niezły cyrk w brzuchach urządzają :p
 
reklama
Jezuniu,jakie tu piękne dziubeczki na tych zdjęciach! Ja straaasznie bym chciała jakieś takie buźkowe... Ciekawe,czy,jak w styczniu poproszę lekarkę,to mi takie wydrukuje... I Zuzia już by też chciała Brata zobaczyć. :-D

A co do prądu... To moja lampka nocna mnie tak potraktowała. :-( Ale strachu nie życzę nikomu... Tak się rano zryczałam,że nie mogli mnie uspokoić... :-( :zawstydzona/y:
 
Do góry